Szukaj na tym blogu

Współpraca - zasady

Witaj!
Znalazłeś się na tej stronie, to znaczy, że chciałbyś zawrzeć współpracę z naszym blogiem. Bardzo chętnie nawiążemy współpracę z wydawnictwami, księgarniami, portalami, autorami czy innymi firmami związanymi z kulturą i literaturą. 

NASZE ZASADY
1. Bardzo chętnie zrecenzujemy książki obyczajowe, młodzieżowe, romanse, literaturę kobiecą, piękną, powieści fantastyczne, kryminały, thrillery, horrory, powieści psychologiczne, poradniki, religijne, historyczne, literaturę faktu oraz książki dla dzieci. Natomiast nie zrecenzujemy: s-f, poezji, publicystycznych, popularnonaukowych, filozoficznych.

2. Czas, który potrzebny jest nam na zrecenzowanie książki zależy od ilości zamówionych książek. Recenzja pierwszej powinna pojawić się nie później niż w piątym tygodniu po otrzymaniu książki, kolejna nie później niż dwa tygodnie od poprzedniej. 

3. Recenzujemy tylko te książki, których wysyłka była z nami uzgadniana. Inne traktujemy jako prezent od wydawnictwa, który w miarę możliwości możemy zrecenzować, ale nie musimy. 

4. Koszty wysyłki egzemplarzy recenzenckich pokrywa wydawnictwo. 

5. Recenzje pisane przez naszych recenzentów są zawsze szczere i subiektywne. Gdy książka nie jest taka, jakiej oczekiwaliśmy, nie podoba się nam, piszemy o tym. Wybieramy jednak książki takie, które według nas przypadną nam do gustu. Nie bierzemy książek, które wiemy, że na pewno miałyby u nas negatywną ocenę. 

6. Skala ocen na naszym blogu wynosi 1-10, podobnie jak na lubimyczytac.pl, gdzie 1 - oznacza najgorszą, a 10 najlepszą książkę. 

7. Zawsze po opublikowaniu recenzji, wysyłamy mejla do Wydawnictwa z linkiem do recenzji. Również zostaje ona opublikowana na lubimyczytac.pl  oraz na portalach: Facebook oraz Twitter. 

8. Wyrażamy również zgodę na opublikowanie recenzji na stronie wydawnictwa, jednak tylko w przypadku, gdy zostanie przy niej podany link do naszego bloga. 

9. Nasze recenzje są pisane samodzielnie. Nie ma możliwości, aby były one skopiowane z innego bloga czy portalu. 

1 komentarz:

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY