Szukaj na tym blogu

O BLOGUBlog powstał 10 maja 2012 roku jako pewnego rodzaju oderwanie się od rzeczywistości. Od bardzo dawna uwielbiałam czytać, potem zaczęłam sobie spisywać przeczytane książki w jakimś zeszycie, a nawet zaczynałam pisać o tym, jak podobała mi się dana książka. Wtedy właśnie postanowiłam założyć bloga, na którym mogłabym się dzielić wrażeniami z przeczytanych książek. 

Początkowo Blask Książek był grupowym blogiem, na których pojawiały się recenzje wielu różnych osób jak np. Iwi czy Sherry, które postanowiły rozwinąć swoje skrzydła u siebie. Od końca 2016 roku blog prowadzi jedna osoba -  Gosiek.

Na blogu pojawiają się opinie o przeczytanych książkach, ale coraz częściej wykraczam jednak poza to. Pojawiają się recenzje filmów, posty około książkowe  związane z autorami (np. wywiady), bohaterami i inne. W najbliższym czasie na blogu będzie pojawiało się wiele ciekawych rzeczy, o których na pewno niebawem się dowiecie. 


Osiągnięcia


Blask Książek objął patronatem następujące książki:


Moje rekomendacje pojawiły się w książkach: 


Współpracuję z autorami:
Krystyna Mirek, Natasza Socha, Magdalena Witkiewicz, Natalia Sońska, Lilianna Fabisińska, Katarzyna Michalak, Sylwia Trojanowska, Agata Czykierda-Grabowska. 

Oraz wydawnictwami:
Zysk i S-ka, Filia, Otwarte, Czwarta strona, Znak, Videograf, Albatros, Muza, Novaeres, Wydawnictwo Literackie, Wydawnictwo Dreams, Feeria, Pascal, Edipresse 


Więcej informacji w zakładce "Kontakt i współpraca" oraz na mailu:
blaskksiazek@gmail.com0 komentarze:

Prześlij komentarz

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY