Szukaj na tym blogu

KONTAKT I WSPÓŁPRACA

Witam!
Skoro znalazłeś/aś się w tej zakładce, prawdopodobnie chcesz się skontaktować z nami w jakiejś sprawie. W takim razie zapraszamy do kontaktu mejlowego. Można nas również znaleźć na portalach społecznościowych. 


blaskksiazek@gmail.com
lub
blask_ksiazek@op.pl


Blask Książek na portalach społecznościowych:


WSPÓŁPRACAJesteś na tej stronie, to znaczy, że chciałbyś zawrzeć współpracę z Blaskiem Książek. Bardzo chętnie nawiążę współpracę z wydawnictwami, księgarniami, portalami, autorami czy innymi firmami związanymi z kulturą i literaturą. 

Moje ZASADY

1. Bardzo chętnie zrecenzuję książki obyczajowe, młodzieżowe, romanse, literaturę kobiecą, piękną, kryminały, powieści psychologiczne. 
Natomiast nie zrecenzuję: s-f, poezji, publicystycznych, popularnonaukowych, filozoficznych, fantastyki, horrorów, thrillerów

2. Czas, który potrzebny jest mi na zrecenzowanie książki zależy od ilości zamówionych książek. Recenzja pierwszej powinna pojawić się nie później niż w piątym tygodniu po otrzymaniu książki, kolejna nie później niż dwa tygodnie od poprzedniej. 

3. Recenzuję tylko te książki, których wysyłka była z nami uzgadniana. Inne traktuję jako prezent od wydawnictwa, który w miarę możliwości mogę zrecenzować, ale nie muszę. 

4. Koszty wysyłki egzemplarzy recenzenckich pokrywa wydawnictwo. 

5. Recenzje pisane przeze mnie są zawsze szczere i subiektywne. Gdy książka nie jest taka, jakiej oczekiwałam, nie podoba mi się, piszę o tym. Wybieram jednak książki takie, które według mnie przypadną mi do gustu. Nie biorę książek, które wiem, że na pewno miałyby u mnie negatywną ocenę. 

6. Skala ocen na blogu wynosi 1-10, podobnie jak na lubimyczytac.pl, gdzie 1 - oznacza najgorszą, a 10 najlepszą książkę. 

7. Zawsze po opublikowaniu recenzji, wysyłam mejla do Wydawnictwa z linkiem do recenzji. Również zostaje ona opublikowana na lubimyczytac.pl  oraz na portalach: Facebook oraz Twitter. 

8. Wyrażam również zgodę na opublikowanie recenzji na stronie wydawnictwa, jednak tylko w przypadku, gdy zostanie przy niej podany link do mojego bloga. 


9. Moje opinie są pisane samodzielnie. Nie ma możliwości, aby były one skopiowane z innego bloga czy portalu. 


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY