Formy współpracy

Witam serdecznie,
Chciałybyśmy przedstawić Państwu formy współpracy recenzenckiej, jakie można podjąć z naszym blogiem. Nie będę ukrywać, że najbardziej preferujemy współpracę stałą oraz standardową.

Współpraca stała
Oczekujemy od Państwa wysyłania nam co jakiś czas (np. miesiąc) zapowiedzi książkowych Państwa wydawnictwa, spośród których będziemy mogły wybrać sobie tytuły do recenzji. W zamian za to oferujemy solidnie napisane recenzje, które powinny być napisane w odstępie czasowym nieprzekraczającym trzech tygodni. 

Współpraca standardowa
W tej współpracy oczekujemy od Państwa wysłania nam książek, o które same będziemy wysyłać zapytania do Państwa. Recenzja również powinna się ukazać w określonym terminie. 

Współpraca okazjonalna
Jest to współpraca, którą zazwyczaj preferują wydawnictwa. Gdy istnieje potrzeba, wysyłają oni do recenzentów prośbę o recenzję danego tytułu. Nie zdarza się to często, tylko w razie "specjalnej okazji" tj. promocji najnowszej powieści, która potrzebuje większego rozgłosu. 

Współpraca jednorazowa
Współpraca, która polega na jednorazowym wysłaniu książki do recenzenta w zamian za recenzję na blogu. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.