Szukaj na tym blogu

28 czerwca 2021

O mnie

 


Witaj na moim blogu! 
Mam na imię Małgorzata (Gosia, Gośka, Małgosia, jak chcecie😊). Mam 26 lat i mieszkam w Małopolsce (Beskid Wyspowy/Gorce). Od niedawna jestem szczęśliwą żoną najcudowniejszego męża i wkrótce również mamą. 

Blog ten powstał 10 maja 2012 roku. Od tego czasu zmieniło się wszystko. 
Od dziecka uwielbiam czytać. Książki towarzyszą mi w życiu odkąd tylko pamiętam. Czytanie to moja największa pasja, której poświęcam sporo czasu. Jestem jedynym czytającym członkiem mojej najbliższej rodziny. Poza tym niedawno polubiłam się z rowerem i często urządzam sobie wycieczki rowerowe po okolicy. Uwielbiam spacery, wycieczki, poznawanie nowych miejsc. Kocham góry. 

Najczęściej czytam książki obyczajowe, romanse oraz new adult / young adult. Jestem otwarta na nowe gatunki. Bardzo chciałabym poznać jakieś dobre kryminały! Ostatnio zachwyciły mnie thrillery! Coraz częściej po nie sięgam, dlatego będę bardzo wdzięczna za polecenie mi czegoś naprawdę dobrego! 
Niedawno utworzyłam na Instagramie akcję #piątekzthrillerem, gdzie w piątki wstawiamy posty / instastories z książkami tego gatunku. 

Bardzo cenię sobie twórczość polskich autorów, którzy według mnie mają w sobie potencjał na miarę tych zagranicznych. Większość czytanych przeze mnie książek to właśnie książki polskich autorów. 

Mam wiele marzeń. Wiele z nich też już zdążyło się spełnić. Największe marzenie? Być szczęśliwą. Tak po prostu. Z moją małą rodzinką.  
Chciałabym również poznać nowe miejsca, więcej podróżować i zwiedzić wszystkie 16 miast wojewódzkich w Polsce. 

Prywatnie jestem romantyczką mającą milion pomysłów na minutę. Jestem wesoła, otwarta na nowe znajomości, dlatego jeśli ktoś chciałby mnie poznać, dowiedzieć się czegoś więcej o mnie, zapraszam do kontaktu. Również zawsze chętnie służę dobrą radą. 

Blog ten od dawna nie był aktywny. Nie znaczy to jednak, że zaprzestałam czytać książki i o nich pisać. Cały czas byłam i jestem aktywna na Instagramie, gdzie zamieszczam zdjęcia i opinie na temat przeczytanych książek, dzielę się nowościami na mojej półce i pokazuję superpromocje. 

Jestem ciekawa, czy ktoś z moich "starych blogowych czytelników" jeszcze tutaj jest u mnie. Jeżeli tak, dajcie znać w komentarzu. A jeżeli nadal prowadzicie blogi, zostawcie również linka w komentarzu.   W wolnej chwili postaram się zajrzeć do Was i zobaczyć co czytacie lub co u Was słychać! 


Do przeczytania następnym razem! 
Trzymajcie się, cześć! Gosiek w Internecie:

Instagram: blaskksiazek
Facebook: Blask Książek
E-mail: blaskksiazek@gmail.com

4 komentarze:

  1. Dzięki za to, że mogłam dowiedzieć się o Tobie czego nie więcej.

    OdpowiedzUsuń
  2. Cześć. Melduję, że jestem i zaliczam się do tych starych czytelników, bo doskonale pamiętam poprzednią " odsłonę" bloga. Tak nadal prowadzę swój blog nieprzerwanie od października 2011. Tu jest link : https://anne18-recenzentka.blogspot.com/
    Trochę zmian na nim jest od czasu kiedy ostatni raz zaglądałaś. Mniej już recenzji książkowych, więcej dyskusji na tematy, okołoksiążkowe, literackie. Do tego między innymi kąciki blogowy, filmowy, inspiracje z zakamarków Internetu czy Cykl Językowo. Mam też drugi blog O muzyce słów kilka. Na oba serdecznie zapraszam.

    OdpowiedzUsuń

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY