Szukaj na tym blogu

02 czerwca 2021

Julie Johnson - "Zakochani rozbitkowie"

 

Wiele razy spotykamy się z pytaniem "Co byś zabrał(a) na bezludną wyspę? Pewnie niektórzy z Was chcieliby się na niej znaleźć. Prawda? Bez obowiązków, pracy, szkoły.

Violet miała spędzić wakacje opiekując się małą dziewczynką w ciepłych krajach. Nigdy nie przypuszczała jednak, że te wakacje tak będą wyglądać i trafi na bezludną wyspę.

Podczas lotu prywatnym samolotem trwa burza. W pewnym momencie spadają w przepaść. Rozbijają się. Z całego samolotu przeżywa ona, pewien denerwujący ją mężczyzna, którego nie chciała już więcej widzieć i jeden ze stewardów, choć ten jest w ciężkim stanie. Dryfują na trawie przez kilka dni, a potem znajdują bezludną wyspę. Tam próbują przetrwać każdy dzień i uratować Iana, a przy okazji nie zabijając się nawzajem.

Moje pierwsze skojarzenie? Błękitna Laguna! Kto z Was oglądał ten film? Ja powiem szczerze, że chętnie obejrzałabym go jeszcze raz.
Uwielbiam, tak samo jak tę książkę! Z pewnością jest to idealna książka na wakacje. Musicie ją przeczytać.
To naprawdę lekka i przyjemna książka. I jeszcze ta bezludna wyspa. I czego chcieć więcej od książki wakacyjnej? Do tego jeszcze chemia, którą czuć między bohaterami. I tajemnica, którą skrywa Beck.

Nie mówcie mi, nie Was to nie przekonuje... Ja jestem bardzo zadowolona. Książka bardzo mi się podobała i polecam ją wszystkim.  Idealna na odpoczynek. Jestem pewna, że i Wam się spodoba.

Czytaliście? Macie zamiar? A może wy macie jakieś swoje wakacyjne książki? Koniecznie dajcie znać.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY