Szukaj na tym blogu

07 maja 2021

Zofia Karaszewska, Sylwia Stano - "Ada, to wypada"

 

Ada, wypada ci zabierać głos! Wypada ci się wyróżniać, dbać o siebie i zadawać pytania bez odpowiedzi. Czy wiesz, co jeszcze?

Poradniki dobrego wychowania dla panien dawno odeszły do lamusa. Dziś dziewczynom – tym małym i tym całkiem dużym – wypada… robić wszystko, o czym marzą! Mają prawo być sobą, rozwijać się i uczyć od najlepszych. Bohaterki tej książki wiedzą o tym najlepiej, bo same pokonały niejedną przeszkodę. Teraz dzielą się swoimi doświadczeniami, a ich opowieści mogą być inspiracją i dla dziewczynek, i dla chłopców.


"Ograniczenia powstają w naszych głowach. Trzeba je przełamywać. Czasami się nie udaje, ale to nic złego. Potknięcia są potrzebne, żebyśmy się czegoś nauczyli."

 

Te oraz dużo, dużo więcej innych cennych rad znajdziecie w książce "Ada, to wypada" od Wydawnictwa Znak. Polecam ją serdecznie, głównie młodszym czytelnikom. Myślę, że to właśnie takie 13-18 letnie dziewczyny odnajdą w niej mnóstwo wartościowych rzeczy!


Czytaliście? Macie zamiar?

1 komentarz:

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY