Szukaj na tym blogu

17 maja 2021

Tatiana Mindewicz-Puacz - "Miłość. I co dalej?"

 


Po sukcesie książki „Luz. I tak nie będę idealna” Tatiana Mindewicz-Puacz powraca z książką na temat związków.

Wydawałoby się, że jeśli chodzi o miłość...najważniejsze to się zakochać, a potem wszystko stanie się samo, będziemy żyli długo i szczęśliwie. Dlaczego zatem tak wielu z nas, choć żyje we dwoje, czuje się samotnie? Czemu po jakimś czasie nasze rozmowy przeradzają się w bitwy? Skąd poczucie żalu i niezrozumienia w relacji z ukochaną osobą? Jak to się dzieje, że zamiast odczuwać radość dopada nas bezradność lub lęk?

 

"Wydawałoby się, że jeśli chodzi o miłość... najważniejsze to się zakochać, a potem wszystko stanie się samo, będziemy żyli długo i szczęśliwie." .
Czy faktycznie tak jest? Nie do końca.


Książka ta czekała na swoją kolej od dłuższego czasu, ale w końcu udało mi się ją przeczytać. I żałuję, że nie wzięłam jej już wcześniej. Jest cudowna!


Bardzo zachęcam Was do przeczytania tej książki, jest naprawdę rewelacyjna! Pełna inspiracji. Pomaga zrozumieć siebie i spojrzeć na relację z innej perspektywy. To nie jest typowy poradnik: zrób to, tamto, a tego nie możesz zrobić, bo będzie źle. To świetna książka, w której autorka nie ocenia, nie poucza, nie daje instrukcji, ale inspiruje. Bardzo mądra, życiowa, napisana na podstawie losów trzech kobiet, którym w życiu nie układa się tak, jak powinno. Autorka analizuje ich przypadki w bardzo interesujący sposób i skłania do przemyśleń.  

Ta książka bardzo zachęciła mnie do przeczytania również poprzedniej - "Luz. I tak nie będę idealna". I już nie mogę się doczekać, aż ją przeczytam.


1 komentarz:

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY