Szukaj na tym blogu

09 maja 2021

Joanna Godecka "Nie odkładaj życia na później"

 

Twoje życie uczuciowe przypomina zagracony pokój? Stres nie pozwala ci funkcjonować, a świat jawi się jako bezwzględna dżungla? Dobija cię rutyna? Jeśli odpowiedź na każde z takich pytań jest twierdząca, to znak, że pora na emocjonalny detoks. Jak go zrobić? Z pomocą przybywa terapeutka Joanna Godecka. "Nie odkładaj życia na później" to skuteczny program naprawczy, który pomaga wrócić na właściwe tory.

Mimo, iż powstało już sporo poradników na ten temat, według mnie ten jest naprawdę rewelacyjny! Bardzo przyjemnie napisany, bardzo wciąga i motywuje do zmiany!

O czym w nim przeczytany? O problemach XXI wieku i tym, w jaki sposób można je rozwiązać. Autorka porusza problem zamartwiania się, stresu, pisze o tym, że nie potrafimy wypoczywać oraz dlaczego tak się dzieje i jak to zmienić, o samotności, o nudzie, rutynie, która dotyka pewnie większość z nas, o wiecznym braku czasu, o odkładaniu wszystkiego na później, o kompleksach i innych.
Jest to naprawdę świetna pozycja, którą polecam każdemu z Was. 


2 komentarze:

  1. W stu procentach zgadzam się z tytułem książki. Jej tematyka jest bardzo ważna, dlatego chętnie przekonam się, jak została ujęta przez autorkę.

    OdpowiedzUsuń

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY