Szukaj na tym blogu

23 maja 2021

Anna Dąbrowska - "Nauczyciel tańca"

 


Byli jak dwa kontrastowe kolory – czerń i biel. Nosili w sobie mrok, lecz wierzyli, że uczucie, które ich połączyło, okaże się silniejsze niż narastające od lat ciemności…
To opowieść o chłopaku, który tańczy, by wyrzucić drzemiącą w nim złość, oraz o kobiecie, która skrywa wielką tajemnicę. To także historia jej siostry, cierpiącej na rzadką chorobę, dla której taniec okazuje się wybawieniem. Co się stanie, gdy splotą się losy tej trójki? "Nauczyciel tańca" to powieść, która pokazuje, że miłość może przezwyciężyć wszystko!

 

Wczoraj wieczorem skończyłam kolejną, dwudziestą książkę w tym roku. Była to powieść pt. "Nauczyciel tańca. Rewolta." Powieść o miłości, o walce o miłość, o małżeństwie, rodzinie, tańcu. O tym, że nie zawsze jest kolorowo.

Bardzo fajna książka, czytało się ją naprawdę przyjemnie. Wciągająca, bez dwóch zdań. Autorka również musiała namieszać w życiu bohaterów, więc nie myślcie sobie, że będzie tak łatwo. Nic z tego. Bardzo zaskoczyło mnie również zachowanie jednego bohatera powieści. Totalnie się nie spodziewałam.

Ci, co czytali pierwszą część doskonale znają głównych bohaterów. Jednak nie ma problemu z tym, aby czytać tę książkę jako osobną, niezależną powieść. Akcja powieści toczy się sześć lat po wydarzeniach z pierwszej części, więc wszystko jest "nowe".

Bardzo polecam tę książkę. Idealna na wiosenne wieczory.

1 komentarz:

  1. Uwielbiam twórczość tej autorki. Ta książka jeszcze przede mną, ale na pewno ją przeczytam.

    OdpowiedzUsuń

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY