Szukaj na tym blogu

13 maja 2021

Agata Czykierda-Grabowska - "Sezon na lisa"

 

Paula rozpoczyna pracę w mazurskim pensjonacie Lisia Dolina. Jej jedynym celem jest zdobycie funduszy na rehabilitację chorego brata, za którego czuje się odpowiedzialna. Nie spodziewa się jednak, że te wakacje zmienią jej życie, ponieważ po raz pierwszy poczuje, że nie musi dźwigać rodzinnych problemów sama. Dzięki chłopakowi na tandemowym rowerze po raz pierwszy zrozumie, co znaczy być beztroską i szczęśliwą.
Zakochany w Sarze Olek wyjeżdża do pracy na Mazury, żeby zarobić na wyjazd do Kanady. Beztroski i przyjazny chłopak natychmiast zjednuje sobie przychylność pracowników Lisiej Doliny. Jego urokowi nie może się oprzeć nawet właścicielka pensjonatu, Anna, która nie cofnie się przed niczym, aby uwieść młodego chłopaka. Jego uwagę jednak przyciąga drobna piegowata dziewczyna o płomiennorudych włosach i niewyparzonym języku.
Czy jedne wakacje wystarczą, aby zostać ze sobą na zawsze?
Czy miłość jest wstanie wybaczyć wszystko?

 

Po przeczytaniu "Stand by me" długo na nią czekałam. I w końcu przyszła. Zostawiłam wszystkie inne książki i zabrałam się za nią.
I co? Jestem zachwycona!


Uwielbiam książki Agaty za to, że są lekkie, przyjemne oraz tak bardzo życiowe.
Tak samo jest tym razem. Poza tym rewelacyjny wakacyjny klimat, który stworzyła autorka sprawił, że nie mogłam się od niej oderwać. Agata jest również dla mnie mistrzem emocji! Nie dość, że wszystkie sytuacje są bardzo realne, to jeszcze historia tak bardzo chwyta za serce. Bardzo polubiłam głównych bohaterów i było mi bardzo przykro kiedy musiałam się z nimi rozstać.
Polecam wszystkim tę książkę. Jestem pewna, że Wam się spodoba równie mocno jak mi.
Jest to trzecia część serii, ale bez problemu można ją przeczytać bez znajomości poprzednich tonów, ponieważ każda książka opowiada historię innych bohaterów.

Zainteresowani? Chcecie przeczytać?


3 komentarze:

  1. Od pewnego czasu chciałabym sięgnąć po jakąkolwiek książkę tej autorki i jeśli wszystko pójdzie dobrze, to okazja nadarzy się niebywale szybko :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie wiem czy książka jest do końca dla mnie, ale chcę napisać, że miło zajrzeć tu po latach i zobaczyć równie ciekawy blog jak wcześniej. Myślałam, że już nie blogujesz. Dobrze wiedzieć, że się myliłam.

    OdpowiedzUsuń
  3. Mam tę książkę w swojej biblioteczce, ale jeszcze jej nie czytałam.

    OdpowiedzUsuń

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY