Szukaj na tym blogu

19 kwietnia 2021

Agata Przybyłek - "Takie rzeczy tylko z mężem"

 


Co powinna zrobić kobieta, której mąż zamiast ciepła domowego ogniska, woli ganiać po lasach w poszukiwaniu skarbów?

Zuzannie wydaje się, że ma wspaniałe życie: stałą pracę, duży dom, synka i męża. No dobrze, tego ostatniego tylko miewa, co boleśnie uświadamia jej psycholożka Matylda Mak. Zainspirowana jej zachętami Zuzanna postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zawalczyć o uwagę Ludwika. To jednak wcale nie będzie takie łatwe…

Do czego posunie się zaniedbana kobieta? I czy wybrane sposoby na odzyskanie męża przyniosą rezultat?

Seria o Zuzannie ciekawiła mnie już od dawien dawna, ale do tej pory nie było mi z nią po drodze. W końcu postanowiłam po nią sięgnąć i jestem zachwycona! Jest to rewelacyjna książka, z poczuciem humoru, zabawna, ale z drugiej strony również skłaniająca do myślenia. Bardzo, ale to bardzo polubiłam główną bohaterkę za to, jaka jest. Nauczycielka, miła, uczynna, dobra żona. Tylko ten mąż jakiś taki wiecznie niezadowolony, niezainteresowany. I ona robi wszystko, aby zwrócić na siebie jego uwagę i uratować to małżeństwo. Na horyzoncie (ba! U nich w domu!) pojawia się jednak interesujący osobnik płci męskiej, który może trochę namieszać.

Polecam serdecznie tę książkę, a ja już nie mogę się doczekać, aż przeczytam kolejną część! Dobrze, że jest to @czytamzlegimi i o każdej porze mogę przeczytać co tylko będę chciała.

1 komentarz:

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY