środa, 30 stycznia 2019

Wyzwania czytelnicze 2019

Cześć! 
Nie było mnie tutaj od ponad dwóch miesięcy. Ostatni post pojawił się w listopadzie, a ja od tamtej pory przeczytałam już sporo książek, których opinią chciałabym się z Wami podzielić. 
Większa aktywność u mnie jest na Instagramie (@blaskksiazek.pl) oraz Facebooku (Blask Książek) gdzie oczywiście serdecznie Was zapraszam. 

Dzisiaj jestem ciekawa, czy bierzecie udział w jakichś wyzwaniach czytelniczych? I co o nich myślicie? 
Ja muszę przyznać, że jak co roku, tym razem również zapisana jestem do wydarzenia Przeczytam 52 książki w 2019 roku. Mam nadzieję, że 2019 rok będzie bardziej udany pod tym względem od poprzedniego, kiedy to przeczytałam 43 książki. 

Ten rok, myślę, że rozpoczęłam bardzo dobrze. Na dzień dzisiejszy przeczytałam już 8 książek! Według mnie jest to bardzo dobry wynik. Bez wątpienia długie, zimowe wieczory sprzyjają czytelnictwu. 


W tym roku postanowiłam dzielić się z Wami krótszymi opiniami na temat przeczytanych przeze mnie książek, ponieważ wiem, że większość z Was woli takie - krótkie, ale treściwe i konkretne opinie, niż te długie. Zgadza się? 

Jestem ciekawa, co Wy sądzicie na temat wyzwań czytelniczych, czy bierzecie w jakichś innych udział? Może moglibyście mi coś polecić? 😉

Przypominam i zapraszam: 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz