Szukaj na tym blogu

18 listopada 2018

7 powodów, dla których warto wykupić abonament w Legimi.

Cześć!
Dzisiaj przychodzę do Was z wpisem, o którym myślałam już od dłuższego czasu. Otóż...chciałabym się z Wami podzielić informacjami na temat pewnej świetnej aplikacji do czytania ebooków, którą ja jestem zachwycona. LEGIMI. Myślę, że wiele z Was już o niej słyszało, ale przypuszczam, że jest wiele osób, które nie wiedzą "z czym to się je". I to właśnie dla nich jest dzisiejszy wpis. Poznajcie 7 powodów, dla których warto wykupić abonament w Legimi.


(PS. Żeby nie było - korzystałam również z EmpikGo, ale według mnie Legimi jest zdecydowanie lepsze, dlatego Wam go polecam!)


1. Czytasz co chcesz i kiedy chcesz.
Wyobraź sobie, że przeczytałaś/eś jakąś świetną książkę, która ma już wydaną kontynuację. Drugiej części nie możesz się doczekać / nie ma w bibliotece / nie masz na nią pieniędzy (niepotrzebne skreślić). Wchodzisz na Legimi, a tam druga część (i kolejne, jeżeli są) już na Ciebie czeka. Już teraz możesz pobrać ją na swoją półkę i czytać dalej. Czyż to nie świetna sprawa? 

2. Nowe książki dostępne już w dzień premiery.
Czy jest coś lepszego od przeczytania książki swojego ulubionego autora / książki, której nie możesz się doczekać już w dniu premiery? Dzięki Legimi jest to możliwe. Ale i tak najwięcej książek dodawanych jest w każdą środę. 

3. 14 dni na wypróbowanie za darmo.
Jeżeli nie wiesz, czy abonament ten to coś dla Ciebie, zawsze na początku (przy pierwszej rejestracji i wprowadzeniu karty) możesz skorzystać z 14 dni próbnych, które są za darmo. Myślę, że jest to wystarczający czas, aby upewnić się w tym, czy jest to coś dla Ciebie, czy niekoniecznie.

4. Wysokość abonamentu zależna od Ciebie 
Tak, tylko od Ciebie zależy ile będziesz płacił(a) za abonament. Jak to wygląda możesz zobaczyć na zdjęciu poniżej. Od siebie dodam, że ja posiadam pakiet drugi, czyli ebooki 1000. Co miesiąc płacę 19.99 zł i mogę przeczytać 1000 stron. Ponadto, mogę również czytać je na trzech różnych sprzętach, na przykład: na telefonie, czytniku albo laptopie.

5. Niewykorzystane (nieprzeczytane) strony przechodzą na kolejny miesiąc. 
Świetna sprawa, prawda? Czasem tak jest, że w danym miesiącu czytamy mniej, albo bardziej skupiamy się na książkach papierowych i zostaje nam sporo tych stron. Boisz się, że się zmarnują? Nic z tego! W kolejnym miesiącu możesz to nadrobić i przeczytać więcej niż np. oferowane 1000 stron. Tak jak u mnie w tym miesiącu zostało mi do przeczytania 1616 stron, gdyż w tamtym miesiącu mało czytałam na Legimi. Jest to rewelacyjna sprawa i ja jestem tym zachwycona! 

6. Ogromny wybór książek 
To prawda. Chyba jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym po wyszukaniu książki, która mnie interesuje, zawiodła się faktem, że jej nie ma. Oczywiście najwięcej jest tutaj nowości, które właśnie wychodzą, literatura piękna, poradniki, reportaże. Ciężej może być z książkami naukowymi (raczej ich tu nie znajdziecie).

7. W każdej chwili możesz zrezygnować
Gdy już będziesz zarejestrowany/a w aplikacji, wykupisz dostęp i stwierdzisz, że jednak to nie dla Ciebie, bez problemu możesz zrezygnować klikając w "magiczny" przycisk "ZAKOŃCZ". NIe wiem jednak jak to wygląda w przypadku umowy, gdyż nigdy nie miałam.

Poza tym - w ofercie oprócz ebooków są również audiobooki. Kolejny HIT to taki, że można wykupić abonament z czytnikiem za 1 zł. Wiadomo oczywiście, że wiąże się to z większym abonamentem miesięcznie, ale uważam, że warto. 

Jeżeli kogoś zainteresowałam i chciałby spróbować, wystarczy kliknąć tutaj:  LEGIMI  i się zarejestrować. A jeżeli macie do mnie jeszcze jakieś pytania odnośnie tej aplikacji, piszcie w komentarzach, na Instagramie, na Facebooku, gdzie chcecie. Postaram się pomóc. 1 komentarz:

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY