Szukaj na tym blogu

10 maja 2018

To już 6 lat!

10 maja 2012 roku na tym blogu pojawił się pierwszy post. Nigdy bym nie pomyślała, że 6 lat później będę tutaj dalej pisać. I pomimo, że ostatnio jest tutaj bardzo cicho i pusto, to wierzcie mi, że cały czas pamiętam o tym miejscu i tylko czekam, aż znów będę mogła tutaj wrócić ze zdwojoną siłą. 


10 maja to każdego roku dla mnie dzień wyjątkowy. Co roku nie mogę nadziwić się temu, że moja tak bardzo spontaniczna decyzja o założeniu bloga wniosła tak wiele w moje życie. Mnóstwo wspaniałych ludzi, których poznałam dzięki temu, że jestem tutaj, na Facebooku, Instagramie. Setki rewelacyjnych książek, które przeczytałam przez te 6 lat prowadzenia bloga. I chociaż nie zawsze się chce, to gdy patrzę na tę liczbę - ponad milion osób, które tutaj weszło za ten czas - od razu pojawia się uśmiech na mojej twarzy. Wiem, że to co robię ma sens. Lubię czytać, a to, że mogę dzielić się swoją opinią o przeczytanych książkach z innymi ludźmi, przekonywać ich, które książki warto przeczytać, a które niekoniecznie - sprawia mi ogromną radość. A zwłaszcza wtedy, gdy piszecie mi, że dzięki mnie przeczytaliście jakąś książkę i tak bardzo Wam się podobała. To jest coś niesamowitego! 

Dziękuję wszystkim, którzy wspierają mnie w tym, co robię. Wiem, że piszę to każdego roku, ale chciałabym, żebyście wiedzieli, jak wiele dla mnie znaczy każda Wasza wiadomość, każdy Wasz komentarz odnośnie tego, co napisałam. Uwielbiam mieć z Wami kontakt, wymieniać się emocjami po przeczytanych książkach! 

Dziękuję wydawnictwom, autorom, którzy zaufali mi i którzy wysyłają mi książki do recenzji. To dla mnie sama przyjemność współpracować z tak wspaniałymi ludźmi! 

Aktualnie czas nie do końca pozwala mi na to, aby być tutaj z Wami tak często, jakbym tego chciała. Mam jednak nadzieję, że w lipcu wszystko się zmieni i znów będę tutaj przynajmniej 2 razy w tygodniu. Myślałam również nad rozszerzeniem działalności bloga na inne tematy, jednak jeszcze nic nie jest do końca przesądzone. 


Sześć lat działalności Blasku Książek to również bardzo dobra okazja, aby dowiedzieć się od Was co Wam się w blogu podoba, a co niekoniecznie. Co chcielibyście tutaj zobaczyć, o czym przeczytać. Co mogłabym poprawić oraz co myślicie o rozszerzeniu działalności bloga? Dajcie mi koniecznie znać, bo jestem bardzo ciekawa! ;) 

Proszę również wszystkich tych, którzy zazwyczaj nie udzielają się tutaj, w komentarzach, aby jednak tym razem to zrobili i odpowiedzieli na te pytania. Będzie mi ogromnie miło! 

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i jeszcze raz dziękuję za te sześć lat. 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY