Szukaj na tym blogu

13 marca 2018

Książka w ciemno w krakowskim UEKu

Halo, halo!
Czy jest tutaj ktoś z Krakowa lub okolic? Mam dla Was świetną informację. Niezależne Zrzeszenie Studentów działające przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie po raz kolejny organizuje akcję "Książka w ciemno" (po kliknięciu w obrazek przeniesiecie się na stronę wydarzenia na Facebooku, do którego możecie dołączać).Studenci piszą: 

„Książka w ciemno” to druga edycja charytatywnego projektu organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów NZS UEK. Chcemy wesprzeć finansowo jedną z fundacji zajmującą się pomocom chorym dzieciom. Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia podamy w najbliższym czasie. 

Naszym celem jest zebranie jak największej ilości książek, które następnie będzie można nabyć w trakcie kiermaszu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Jak sugeruje nazwa – uczestnik nie będzie znał tytułu książki, którą kupuje, ponieważ będzie ona zapakowana i oznaczona. Na pokrytej papierem okładce będzie można znaleźć recenzje poprzednich czytelników. 


Jeżeli macie zakurzone książki, które leżą na Waszych półkach i nie zapowiada się, że ktoś z nich skorzysta oraz chcecie wesprzeć fundację – przekażcie je nam! Można je zostawić w jednym z miejsc zbiórki: pokój 224, 225, 230 w Pawilonie S (ul. Rakowicka 27; 31-510 Kraków), klub Grota 2.0 (więcej miejsc będzie podane w osobnym poście). Pamiętajcie, że książki nie musza być nowe i mogą zawierać ślady użytkowania. 


Zachęcamy Was również do wzięcia udziału w kiermaszu na Uniwersytecie Ekonomicznym, który odbędzie się od 20 do 22 marca. Tam będziecie mogli nabyć „książkę w ciemno” za symboliczną kwotę.

Zachęcam Was do wsparcia tej wspaniałej inicjatywy. Tak niewiele potrzeba, aby komuś sprawić radość. Poniżej znajduje się kilka danych podsumowujących akcję organizowaną rok temu. 
Myślę, że tym razem może być jeszcze lepiej! 


A klikając w to zdjęcie, zostaniecie przeniesieni na krótką relację zdjęciową z tamtego roku.


Dajcie znać, co sądzicie o takim pomyśle studentów? Spotkaliście się kiedykolwiek z taką akcją?

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY