Szukaj na tym blogu

31 sierpnia 2017

Cisza na blogu. Dzień blogera. Będzie się działo.

Witajcie kochani!
Jutro już 1 września, dla niektórych wakacje właśnie dobiegają końca, inni mają jeszcze miesiąc luzu, a inni o wakacjach mogą już pomarzyć i powspominać "stare, dobre czasy". Koniec miesiąca, a więc to powinien być czas na podsumowanie miesiąca. Jednak znów, po raz kolejny nie mam się zupełnie czym chwalić. Przeczytałam jedynie dwie książki. Na blogu praktycznie nic się nie działo. Cisza, pustka. Moją głowę i czas wolny zaprzątało coś innego, o wiele bardziej ważnego niż blog i książki. Niemniej jednak końcówka miesiąca była obfitująca we wspaniałe wydarzenia. O niektórych Wam oczywiście tutaj opowiem. Jeżeli chodzi o przeczytane książki w tym miesiącu, to były nimi: 
- Tillie Cole - Tysiąc pocałunków -  440 str. 
- Nina Reichter - Love Line - 484 str. 

Niebawem powinnam się odrobić z wszystkimi zaległymi recenzjami, więc czekajcie na nie! 

A! Zapomniałabym Wam powiedzieć, że ostatnio oglądałam film. Bardzo wyjątkowy film. "Był sobie pies". Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji go obejrzeć, to polecam serdecznie. Warto. Film uczy, bawi, wzrusza. Jest cudowny! A czy czytał ktoś książkę? Jestem jej strasznie ciekawa, ale nie wiem jak ją odbiorę, jak już obejrzałam film. 


31 sierpnia to Dzień Blogera. I nigdy bym się o tym nie dowiedziała, gdyby nie mail od autorki, Magdaleny Witkiewicz. Było cudowne uczucie i było mi bardzo, bardzo miło. Dziękuję serdecznie Pani Magdo, o ile Pani to czyta. 
W takim razie życzę wszystkim kolegom i koleżankom blogerom weny, cierpliwości, mnóstwa chęci, a przede wszystkim cudownych czytelników, mnóstwa wyświetleń i obserwatorów! Wspaniałej atmosfery bez żadnych spięć i afer i spełnienia wszystkich blogerskich marzeń! 

www.magdalenawitkiewicz.pl
Tak jak wspominałam, sierpień był dla mnie szalonym miesiącem! Znalazłam dwie fantastyczne akcje, do których szukali chętnych i....do obu się dostałam! Jestem taka dumna i szczęśliwa, że nawet sobie tego nie wyobrażacie. Pierwszym z projektów jest CzytamPierwszy.pl. Portal startuje 4 września, w poniedziałek, ale Wy już możecie zostawić tam swój adres e-mail i na pewno od razu zostaniecie poinformowani o wszystkich ważnych rzeczach, które będą się działy. A uwierzcie mi...będzie się działo! Ja już nie mogę się doczekać, aż portal wystartuje i zobaczycie, jakie cudowności przygotowało dla Was Wydawnictwo SQN. Ja jestem pod wrażeniem, naprawdę! 
Spójrzcie na tę cudowną grafikę, którą zaprojektowała Natalia! Jest genialna, prawda? Zgadniecie, która to ja? 

Drugi projekt jest typowo Babskim Projektem. Dzisiaj dowiedziałam się o tym, że dostałam się do niego i prawie skakałam z radości (prawie, bo byłam w pracy, gdy odczytałam maila i nie wypadało robić z siebie wariatki). O tym drugim projekcie powiem Wam więcej innym razem, ale również już Wam mówię, że nie mogę się doczekać. Będzie się działo.

https://www.facebook.com/czytampierwszypl/
Najbliższe dni, tygodnie, miesiące będą emocjonujące i naprawdę BĘDZIE SIĘ DZIAŁO. Już nie mogę się doczekać. I nigdy bym się nie spodziewała, że tyle dobroci mogłoby mnie spotkać w tym miesiącu. Sierpień to dla mnie miesiąc szczególnie wyjątkowy, zwłaszcza, od tamtego roku! ❤PS. Jeżeli jest ktoś, kogo interesują książki na sprzedaż, to zapraszam tutaj: SPRZEDAM.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY