Szukaj na tym blogu

17 czerwca 2017

Konkurs z czterema książkami Niny Majewskiej-Brown

Witajcie kochani!
Z okazji premiery czwartej części serii "Nina Brown" polskiej autorki Niny Majewskiej-Brown mam dla Was konkurs, w którym możecie wygrać wszystkie cztery części. 
Dwie pierwsze recenzowałam na blogu, więc jeżeli macie ochotę, możecie zerknąć tutaj: Recenzja Wakacji, Recenzja Zwyczajnego Dnia. 
Jeżeli ktoś jeszcze nie czytał serii, myślę, że będzie to idealna okazja do nadrobienia zaległości, zwłaszcza, że wakacje zbliżają się wielkimi krokami. A jeśli czytaliście i macie już którąś z części, myślę, że możecie je podarować komuś bliskiemu. Na pewno osoba obdarowana bardzo się ucieszy! 


Zasady konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest administratorka bloga Blask Książek, a sponsorem nagrody jest  wydawnictwo Rebis. 
2. Do wygrania zestaw książek widoczny na zdjęciu
3. Konkurs trwa od 17 czerwca do 25 czerwca. Zgłoszenia wysłane po terminie, nie będą brane pod uwagę!
4. By wziąć udział w konkursie nie trzeba być publicznym obserwatorem bloga.
5. Ze względu na fakt, iż nie wszyscy posiadają Facebooka, niewymagane jest polubienie fanpejdża Blasku Książek, niemniej, byłabym wdzięczna. (Najpierw to właśnie tam ukażą się wyniki konkursu)
6. Będzie mi bardzo miło, jeśli wstawicie podlinkowany baner konkursowy na swojego bloga, opublikujecie na Facebooku, czy gdziekolwiek, by wieść o konkursie dotarła do większej ilości osób. 
7. By wziąć udział w konkursie należy zamieszkiwać Polskę, bądź posiadać adres korespondencyjny w granicach naszego państwa.
8. Zgłoszenie (zadanie konkursowe) należy wysłać w komentarzu.
9. E-mail, nick, bądź w przypadku osób anonimowych imię i nazwisko, "Biorę udział w konkursie" oraz chęć wzięcia udziału, należy wpisać w komentarzu pod tym postem. Zgłoszenia gdziekolwiek indziej, nie będą brane pod uwagę!


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY