Szukaj na tym blogu

10 maja 2017

10 maja, dzień wyjątkowy. #5urodzinyBlaskuKsiążek

Dzień dobry! 
Tak jak wspominałam przy okazji majowych zapowiedzi, 10 maja to dzień z pewnością wyjątkowy. Nie tylko ze względu na tyle nowości wydawniczych, które mają swoją premierę, ale również bezpośrednio dla mnie. 
Otóż...10 maja 2012 roku podjęłam chyba najlepszą decyzję w moim życiu. Postanowiłam założyć bloga książkowego. Teraz, będąc tutaj, gdzie jestem nie mogę nadziwić się, ile zmieniło się w moim życiu od tamtego czasu. 

Piąte urodziny Blasku Książek! 

Szczerze mówiąc nawet nie wiem, co powinnam napisać w takim poście, bo nigdy w życiu nie spodziewałam się, że wytrwam tutaj aż tyle. Pięć lat. To szmat czasu. Zmieniło się wszystko. Moje nastawienie do życia, moje gusta czytelnicze, moje nastawienie do polskich autorów (przede wszystkim), moje zdanie na temat blogosfery. To również czas, w którym poznałam mnóstwo wspaniałych osób, które są ze mną (a większość z nich poznałam właśnie niedawno, spójrzcie na pasek po prawej stronie, a to tylko niektóre z nich), i z którymi zawsze mogę porozmawiać, zwłaszcza o książkach, blogosferze i bookstagramie! Dziękuję dziewczyny! 

Nie mogę nadziwić się temu, że po takim czasie nadal tutaj jestem i nie mam zamiaru opuszczać tego miejsca. Byłam pewna, że mój "słomiany zapał" zaraz da o sobie znać i moje chęci skończą się szybciej niż się zaczęły. Na szczęście tak nie jest. Przeżywałam kilka kryzysów w swojej "karierze" blogowej, jednak za każdym razem wychodziłam z nich zwycięsko. I oto jestem. 

W tym miejscu chcę podziękować wszystkim tym, którzy byli ze mną przez ten czas prowadzenia bloga. Gośce, mojej najlepszej przyjaciółce, która od początku (no, prawie) wspierała mnie w tym, co robię, a nawet przez jakiś czas pisała tutaj ze mną i na pewno czasem jeszcze coś napisze. Wszystkim znajomym, bliższym lub dalszym, rodzinie i oczywiście przede wszystkim mojemu Ukochanemu, który na pewno to czyta!  Dziękuję! Za wsparcie, cierpliwość i motywowanie do dalszego działania! 


Dziękuję również wszystkim wydawcom, z którymi miałam i mam nadal okazję współpracować. Autorom, którzy postanowili mi zaufać i powierzyć swoje książki do oceny. (Nie chcę wymieniać z imienia i nazwiska, abym o kimś przypadkiem nie zapomniała, ale jestem pewna, że te osoby wiedzą, o kim mowa!)

Dziękuję również wszystkim dziewczynom, które przez długi czas pisały na Blasku Książek: Asi (Sherry), Dominice (Iwi), Agacie (Jackie),  ponownie Gośce (Fosiek) i Ani (Ann). Teraz, od początku roku, blog z grupowego stał się osobistym, więc to również kolejna zmiana. Zostałam sama na placu boju i muszę dać sobie radę! Jak mi idzie? Nie mnie to oceniać. 

Blask Książek ostatnio przeszedł również metamorfozę dzięki Kochanej Agnieszce z Owlibrary (zapraszam serdecznie). Wreszcie blog w stu procentach podoba mi się i myślę, że tak już zostanie na dłuższy czas. Powstały nowe zakładki - "O mnie" oraz "O blogu" - zachęcam do zapoznania się. Tam dowiecie się dużo więcej na temat Blasku Książek jak i na mój temat (a w komentarzu możecie zadać pytania).

Na koniec (co wcale nie znaczy, że najmniej ważne, a wręcz przeciwnie) chciałabym podziękować Wam, moi drodzy Czytelnicy. Za to, że jesteście, że czytacie to co piszę, że komentujecie, że wspieracie, doradzacie. Bez Was prowadzenie tego bloga nie miałoby sensu.  Dziękuję serdecznie za te 916 000 wyświetleń, ponad 780 obserwatorów oraz ponad 3 500 osób na Facebooku. Jestem Wam ogromnie wdzięczna za wszystko i chcę Wam to wynagrodzić. Jak? 

Z racji tego, że w tamtym roku nie świętowaliśmy rocznicy istnienia bloga, dwa lata temu również nie, pomyślałam, że trzeba to zmienić. Przygotowałam dla Was mnóstwo książkowych atrakcji. Będzie mnóstwo konkursów z rewelacyjnymi nagrodami. Zarówno tutaj - na blogu, na Facebooku oraz na Instagramie, więc jeśli jeszcze mnie tam nie obserwujecie, zapraszam serdecznie!


Piąta rocznica działalności na blogu to również doskonała okazja, aby dowiedzieć się od Was, co Wam się w blogu podoba, a co nie. Co chcielibyście tutaj zobaczyć, o czym przeczytać. Co powinnam poprawić. Dajcie mi koniecznie znać, bo jestem bardzo ciekawa, i chcę abyście się tutaj czuli bardzo dobrze. 

Proszę również wszystkich tych, którzy zazwyczaj nie udzielają się tutaj, w komentarzach, aby jednak tym razem to zrobili i odpowiedzieli na te pytania. Będzie mi ogromnie miło! 

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i jeszcze raz dziękuję za te pięć lat. 

PS. Ciekawe czy znajdzie się spośród Was ktoś, kto jest ze mną od początku? Od 2012 roku? 
PS2. Pierwszy konkurs rusza już jutro! Bądźcie na bieżąco i śledźcie mnie na blogu, Instagramie i Facebooku!

PS3. Spośród wszystkich, którzy skomentują ten post (treściwie) i zostawią swój adres e-mail (do 15 maja), wylosuję jedną osobę, do której trafi książka niespodzianka! (Premiera maja 2017)


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY