Szukaj na tym blogu

13 kwietnia 2017

Wielkanocny Tag Książkowy 2017

Hej, hej! 
Święta zbliżają się wielkimi krokami, więc mam dla Was coś przyjemnego. Otóż będzie to Wielkanocny Tag Książkowy. Stwierdziłam, że tak przed Świętami będzie to idealny pomysł na taką luźniejszą notkę, coś innego niż recenzja. Zatem zaczynajmy! 


Króliczki - książka, której chcesz więcej (czekasz na jej sequel) 
Naprawdę nie jestem w stanie wybrać jednej książki, której chciałabym przeczytać kontynuację, bo jest ich tyle, że trudno zliczyć. Jednak ostatnio w mojej głowie siedzą mi najbardziej trzy książki: "Carpe Diem", "Wszystkie twoje marzenia" oraz "Zimowa miłość". Jestem strasznie ciekawa jak potoczyły się dalsze lody moich ulubionych bohaterów! 

Jajko - książka, która cię zaskoczyła 
"Carpe Diem"  to zdecydowanie książka, która mnie zaskoczyła. Nie spodziewałam się czegoś tak rewelacyjnego. To, co dostałam przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Jeśli jeszcze nie znacie, koniecznie musicie się z nią zapoznać, a tutaj możecie przeczytać moją recenzję: Diane Rose - "Carpe Diem" 

Tropienie jajeczek - książka, którą z trudem dostałaś w swoje ręce 
To było dawno temu, ale pamiętam, jak nie mogłam nigdzie znaleźć książki "Nostalgia anioła". Nie wiem jak teraz jest z tą książką, ale wtedy zdobycie jej graniczyło z cudem, a ceny na allegro wahały się w okolicach 70-100 zł. Udało mi się jednak ją zdobyć poprzez wymianę na Lubimy Czytać!


Owieczki - dziecięca książka, którą nadal uwielbiasz
Nie wiem czy dziecięca, ale kojarzy mi się właśnie z dzieciństwem - "Ania z Zielonego Wzgórza". Zdecydowanie ją uwielbiam! Poznałam ją dzięki temu, że była to moja lektura w podstawówce. Tak samo było z "Dzieci z Bullerbyn". Uwielbiam również "Matyldę" Roalda Dahl'a


Wiosna - książka z okładką, która przywodzi ci na myśl tę porę roku 
Jest kilka takich książek, jednak na tę chwilę znów przychodzą mi dwie wyjątkowe książki - "Carpe Diem" oraz "Wszystkie twoje marzenia", które serdecznie polecam! 

Jezus - religijna książka, którą kochasz 
Jedyna książka, która przychodzi mi do głowy to "Niebo istnieje naprawdę", która bardzo mi się podobała i czytałam ją z wielką przyjemnością. Pewnie większość z Was wie o czym piszę, więc nie będę dużo mówić, a jeśli nie, to zapraszam na recenzję: "Niebo istnieje naprawdę" - recenzja. Zmartwychwstanie - książka od nieżyjącego już autora 

Niestety, nic mi nie przychodzi do głowy. Z tego co się orientuję, czytam jedynie tych, którzy żyją i nadal tworzą! 

Koszyczki - książka, która aktualnie znajduje się na twojej liście życzeń 
Naprawdę? Tylko jedna? Nie ma takiej opcji. Moja lista życzeń na dzień dzisiejszy:
- Magdalena Witkiewicz - "Czereśnie zawsze muszą być dwie"
- Agnieszka Lingas-Łoniewska - "Wszystko wina kota" 
- Alek Rozgoziński - "Jak Cię zabić kochanie?"
- Kim Holden - "O wiele więcej" 
Jest ich zapewne wiele, wiele więcej, ale aktualnie pewnie o nich zapomniałam!

Cukierki - słodka książka
Hmm...a może by tak "Wszystkie twoje marzenia"? Mimo wszystko jest słodko! Ale wszystko w granicach rozsądku! 

Jestem bardzo ciekawa odpowiedzi dziewczyn:
GosiEwelinyGosiKamiliDonki oraz  Kasi

Dajcie znać w komentarzu jak wy odpowiedzielibyście na te pytania! 


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY