Szukaj na tym blogu

21 kwietnia 2017

Prosto z..."Carpe Diem" Diane Rose


"Najważniejszy w życiu jest czas. Co ci po miłości, rodzinie, przyjaciołach, studiach, skoro nie możesz się nimi długo w pełni cieszyć?"

"Każdy ma prawo przeżyć miłość. Nieważne, ile dni mu zostało."

"Jeśli kogoś naprawdę kochasz, to nie opuścisz go, gdy zacznie spadać na dno. Będziesz po prostu robił wszystko, by o stamtąd wyciągnąć."


"Pragnę dostać od życia jak najwięcej, właśnie teraz, nie później, bo jestem boleśnie świadoma tego, że później może nigdy nie nadejść."

"To jest miłość. Ta chwila, gdy druga osoba cię opuszcza, a ty nie wyobrażasz sobie bez niej dalszego życia, a każda minuta bez niej sprawia ci ból." 

"Byłam egoistką. Byłam okrutna, ale chciałam kochać i być kochana. Chciałam go zatrzymać jak najdłużej, chociaż wiedziałam, że na niego nie zasługuję."

"Myślę, że wszyscy ludzie pragną miłości. Nawet siedem dni miłości, jest warte tego, by później cierpieć. Nigdy nie żałuj tego, że go poznałaś. Prawdziwa miłość jest warta późniejszego cierpienia, naprawdę. Po prostu musisz teraz ruszyć do przodu."

"Poznałem odpowiednią dziewczynę w odpowiednim czasie, w cholernie niesprzyjających okolicznościach. Los jest bardzo niesprawiedliwy."

"Jedyne co mogę ci obiecać to, to że zawsze będę przy tobie, bez względu na to jaką podejmiesz decyzję. I będę walczył za ciebie, gdy zabraknie ci sił…tylko tyle mogę dla ciebie zrobić, tylko tyle."

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY