Szukaj na tym blogu

17 marca 2017

Sprzedam Książkę - czyli moja nowa inicjatywa.

Witajcie Kochani!

Dzisiaj przychodzę do Was z czymś specjalnym. Wczoraj, zupełnie spontanicznie przyszedł mi do głowy pomysł związany ze sprzedażą książek. Spojrzałam na swoją biblioteczkę i stwierdziłam, że jest tutaj mnóstwo książek, do których już na pewno nie wrócę. Szkoda, aby siedziały one bezużytecznie i kurzyły się. Dlatego postanowiłam zrobić wyprzedaż biblioteczki. Chciałam to zrobić na Instagramie, bo tam mam mnóstwo osób czytających książki. 

I wtedy mnie natchnęło, stwierdziłam, że na pewno jest dużo więcej takich osób, które chcą się pozbyć książek ze swojej biblioteczki. Dlatego stworzyłam "Sprzedam Książkę", czyli miejsce dla książkoholików, którzy zarówno chcą sprzedać książki, kupić, czy wymienić się nimi. Nie sądziłam, że ten pomysł aż tak przypadnie Wam do gustu. Dostałam mnóstwo pozytywnych słów na ten temat i to jeszcze bardziej zmobilizowało mnie do działania. A działać będę na Instagramie i Facebooku

Zapraszam Was serdecznie do obserwowania i udostępniania. Myślę, że to naprawdę może być rewelacyjna sprawa. 

Już dzisiaj pojawią się pierwsze ogłoszenia książek na sprzedaż. 

Klikając na zdjęcie, przeniesie Was na Instagrama i Facebooka.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY