czwartek, 12 stycznia 2017

Konkurs z "Obudź się Kopciuszku" Natalii Sońskiej

Witajcie kochani! 
Przychodzę do Was w chwili przerwy od nauki do sesji, którą sobie zrobiłam. Mam dla Was dzisiaj coś fajnego. Szybki konkurs. Kolejny konkurs na Blasku.  Tym razem do wygrania jest "Obudź się Kopciuszku" Natalii Sońskiej, której recenzję możecie znaleźć na tym blogu. Zatem nie przedłużając, zapraszam do konkursu, a ja wracam do nauki finansów, gdyż przede mną jutro pierwszy egzamin. Życzcie mi powodzenia i trzymajcie kciuki! 
Zasady konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest administratorka bloga Blask Książek, a sponsorem nagrody jest  wydawnictwo Czwarta Strona. 
2. Do wygrania książka - "Obudź się Kopciuszku" - 1 egzemplarz
3. Konkurs trwa od 12 stycznia do 15 stycznia. Zgłoszenia wysłane po terminie, nie będą brane pod uwagę!
4. By wziąć udział w konkursie nie trzeba być publicznym obserwatorem bloga.
5. Ze względu na fakt, iż nie wszyscy posiadają Facebooka, niewymagane jest polubienie fanpejdża Blasku Książek, niemniej, byłabym wdzięczna. (Najpierw to właśnie tam ukażą się wyniki konkursu)
6. Będzie mi bardzo miło, jeśli wstawicie podlinkowany baner konkursowy na swojego bloga, opublikujecie na Facebooku, czy gdziekolwiek, by wieść o konkursie dotarła do większej ilości osób. 
7. By wziąć udział w konkursie należy zamieszkiwać Polskę, bądź posiadać adres korespondencyjny w granicach naszego państwa.
8. Zgłoszenie (zadanie konkursowe) należy wysłać w komentarzu.
9. E-mail, nick, bądź w przypadku osób anonimowych imię i nazwisko, "Biorę udział w konkursie" oraz odpowiedź na zadanie konkursowe, należy wpisać w komentarzu pod tym postem. Zgłoszenia gdziekolwiek indziej, nie będą brane pod uwagę!

Zadanie konkursowe

"Jakie jest Twoje najmilsze wspomnienie związane z książkami?"


Edit: Wyniki konkursu pojawią się po 23 stycznia.