wtorek, 6 grudnia 2016

Mikołajkowy Konkurs - "Lion. Droga do domu"

Witajcie kochani! 
Dzisiaj mamy Mikołajki, dlatego też mam dla Was konkurs Mikołajkowy, w którym możecie wygrać książkę "Lion. Droga do domu". Recenzja ukazała się na blogu w sobotę, więc jeśli jesteście zainteresowani, odsyłam Was tutaj: RECENZJA

Nagrodą jest jeden egzemplarz książki, drugi konkurs w tym samym czasie rusza na Instagramie, więc jeśli jesteście zainteresowani, zapraszam TUTAJ

Zasady konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest administratorka bloga Blask Książek, a sponsorem nagrody jest  wydawnictwo Znak. 
2. Do wygrania książka - "Lion. Droga do domu" - 1 egzemplarz
3. Konkurs trwa od 6 grudnia do 10 grudnia. Zgłoszenia wysłane po terminie, nie będą brane pod uwagę!
4. By wziąć udział w konkursie nie trzeba być publicznym obserwatorem bloga.
5. Ze względu na fakt, iż nie wszyscy posiadają Facebooka, niewymagane jest polubienie fanpejdża Blasku Książek, niemniej, byłabym wdzięczna. (Najpierw to właśnie tam ukażą się wyniki konkursu)
6. Będzie mi bardzo miło, jeśli wstawicie podlinkowany baner konkursowy na swojego bloga, opublikujecie na Facebooku, czy gdziekolwiek, by wieść o konkursie dotarła do większej ilości osób. 
7. By wziąć udział w konkursie należy zamieszkiwać Polskę, bądź posiadać adres korespondencyjny w granicach naszego państwa.
8. Zgłoszenie (zadanie konkursowe) należy wysłać w komentarzu.
9. E-mail, nick, bądź w przypadku osób anonimowych imię i nazwisko, "Biorę udział w konkursie" oraz odpowiedź na zadanie konkursowe, należy wpisać w komentarzu pod tym postem. Zgłoszenia gdziekolwiek indziej, nie będą brane pod uwagę!

Zadanie konkursowe

Gdyby Święty Mikołaj mógł spełnić tylko jedno Twoje marzenie, o co byś poprosił /a i dlaczego?