Szukaj na tym blogu

16 września 2016

[ZAPOWIEDŹ] Nicholas Sparks - "SPÓJRZ NA MNIE"

SPÓJRZ NA MNIE
(SEE ME)
Nicholas Sparks

tłumaczenie: Maria Gębicka-Frąc
premiera: 28 września 2016 r.
OSIEMNASTA POWIEŚĆ KRÓLA ROMANTYCZNYCH OPOWIEŚCI!Collin nie miał szczęśliwego dzieciństwa. Wychowywał się i kształcił w szkołach wojskowych, w których był bezlitośnie gnębiony, a i rodzice nie  poświęcali mu uwagi. Stało się to przyczyną jego problemów z panowaniem nad sobą i zatargów z policją.
Maria dorastała w przyjaznym otoczeniu, zawsze czuła wsparcie rodziny i jej doping w trakcie studiów prawniczych oraz na początkach swojej kariery zawodowej.
A jednak, na przekór swoim doświadczeniom, zostają parą. Wkrótce Maria zaczyna dostawać dziwne i przerażające wiadomości od anonimowego prześladowcy. Wydaje jej się, że wie, kto chce zagrozić trwałości ich związku, ale czy ma rację?
„Spójrz na mnie” przypomina nieco wcześniejsze powieści Nicholasa Sparksa, takie jak  „Anioł stróż” czy „Bezpieczna przystań”, w których prosta historia o miłości zmierzała w stronę historii z dreszczykiem. Jednak w przeciwieństwie do poprzednich książek, jest o wiele mniej przewidywalna, ma wiele zupełnie niespodziewanych zwrotów akcji.

SPARKS UMIEJĘTNIE MYLI TROPY, A ZAKOŃCZENIE PRZEWRACA PODEJRZENIA CZYTELNIKA DO GÓRY NOGAMI

Nie wiem jak wy, ale ja jestem bardzo ciekawa tej powieści i już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła ją przeczytać!

4 komentarze:

  1. Jestem cholernie ciekawa, czy ta oto powieść będzie się czymś szczególnym różniła od wcześniejszych tego autora ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nicholas Sparks odegrał ogromną rolę w mojej czytelniczej przygodzie. Pierwszy w życiu kac książkowy trwał u mnie tydzień i miałam go przez "Wciąż ją kocham". Piękna okładka, ciekawy opis, więc z pewnością sięgnę. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Przeczytałam zaledwie kilka powieści Sparksa, ale baaardzo lubię jego twórczość i na ten tytuł mam ogromną ochotę! :)

    OdpowiedzUsuń

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY