piątek, 2 września 2016

Prosto z..."Tylko Ty" Feerico Moccia

"Dla świata możesz być tylko zwykłym człowiekiem, ale dla mnie jesteś całym światem"

"Mówi się, że każda podróż to ucieczka bądź odkrycie. Jeśli nie odnajdę Ani, może odkryję samego siebie."

"Jesteś każdą chwilą, która wypełnia mój dzień..."

"Co zostaje, kiedy miłość się kończy? Wspomnienia, z początku piękne, świeże, wyraźne, potem coraz bardziej bolesne, jak kawałki ostrego szkła. Z czasem się zacierają i sami nie wiemy, czy to dobrze, czy źle, że mogą zniknąć na zawsze."

"W miłości nie ma reguł. Chcesz robić to, czego pragniesz, czujesz namiętność, która pali cię od środka, i zapominasz o całym bożym świecie, na nikogo się nie oglądasz, chcesz tej drugiej osoby, i koniec. Miłość jest czerwona, mój drogi, czerwona jak ogień."


"Nie ma piękniejszej rzeczy, niż powiedzieć komuś, że się go kocha, i w odpowiedzi zobaczyć iskrzące się miłością oczy."


"Jeśli nie będziesz miał wielkich marzeń, niczego nie osiągniesz."

"Kiedy jest ci z kimś dobrze, kiedy pragniesz tego drugiego człowieka najbardziej na świecie, nic innego się dla ciebie nie liczy, nie męczy cię stanie w kolejce, nie dbasz o to, czy masz na talerzu ostrygi, czy mięso z puszki."

"Nie wiem, czy istnieje przeznaczenie, ale jeśli tak, to dla mnie ty nim jesteś."

"Możesz wstać bardzo wcześnie rano, ale twoje przeznaczenie wstanie godzinę wcześniej. Ktoś kiedyś powiedział, że szczęście nie istnieje, zatem nie pozostaje nam nic innego, jak próbować być szczęśliwym inaczej. Nie wiem, jak jest naprawdę, czy ono istnieje, czy nie, wiem tylko, że teraz przepełnia mnie radość, i chciałbym zatrzymać wskazówki zegara, by ta chwila szczęścia trwała wiecznie."