Szukaj na tym blogu

23 września 2016

Prosto z..."Rodzinne sekrety" Krystyny Mirek

Witajcie!
Kolejna porcja cytatów dla Was, tym razem z drugiego tomu sagi rodzinnej - Jabłoniowy Sad - "Rodzinne sekrety". Mam nadzieję, że wybrane przeze mnie cytaty przypadną Wam do gustu. Dajcie znać, który najbardziej Wam się spodobał!


"Piękne chwile przychodzą znienacka, nie da się ich do końca wyreżyserować. Jedynym sposobem, by ich nie przegapić, jest po prostu być obok."

"Prawdziwa miłość ma swoją cenę. Kiedy raz spróbujesz smaku tego wyjątkowego połączenia dwóch osób, które niespodziewanie zaczynają tworzyć całość, już nigdy nie pragniesz innego związku."

"Są zamki, które można otworzyć na wiele sposobów. Wytrychem czy nawet swykłą spinką do włosów, ale bywają też takie, do których pasuje wyłącznie jeden klucz. Istnieją też takie serca, do których trafić może tylko jeden człowiek. Jeśli się go straci, pozostaje już tylko samotność."

"Czasem dobrze jest dostać od życia mocnego kopa w tyłek, może cię on wyrzucić a nową drogę, której sam byś nigdy nie znalazł."

"O rodzinę zawsze warto walczyć, choćby nie wiem co."

"Uczuć się nie zapomina. Niektóre same mijają, ale inne zostają aktualne na zawsze, zwłaszcza pierwsza prawdziwa miłość. Nawet jeśli ta miłość przyszła późno."

"Miłość to energia. Czasem rozprasza cię tak bardzo, że trudno ją dostrzec. Ale to jeszcze ie znaczy, że zniknęła. Po prostu jej nie widzisz. Wystarczy jednak pozbierać te wszystkie kawałki i znów ułoży się w całość."

"Ktoś, kto wymyślił miłość był chyba pijany. Inaczej dobrze by się zastanowił, zanim wypuściłby w świat taką wybrakowaną usługę."

"To nigdy nie mija - pomyślała Maryla. Można mieć czterdzieści lat, własne życie, dzieci i poglądy, a ciepłe kakao przygotowane dłonią kochającej mamy, zawsze ma kojącą moc. I jest wciąż potrzebne"

4 komentarze:

  1. Wszystkie cytaty są piękne i wartościowe. Nie potrafię wybrać jednego. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Miłość to energia... o właśnie tego porównania mi brakowało :)
    Miałabyś może ochotę wziąć udział w Book Tour z inną polską nowością? Zdradzę Ci w sekrecie, że już jej część sama przeczytałam i znajdziesz niej niemniej ciekawych cytatów. Szczegóły tutaj. Serdecznie zachęcam.

    OdpowiedzUsuń

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY