środa, 28 września 2016

PREMIERA "Uratuj Mnie" #TheLastRegretTeam + KONKURS

Witajcie kochani!
Dzisiaj swoją premierę ma książka "Uratuj Mnie", Ani Bellon którą mogłam przeczytać i zrecenzować przedpremierowo i którą bardzo, ale to bardzo Wam polecam. Na Blasku mogliście zapoznać się z moimi ulubionymi cytatami z książki i przeczytać wywiad z Anią, a nadal możecie zadawać pytania pod wywiadem, a Ania na nie odpowie! 
Dzisiaj mam dla Was konkurs. Jeden tutaj, drugi na Facebooku w tym samym czasie, więc jeśli chcecie zwiększyć swoje szanse na wygraną, zapraszam na Fanpejdża Blasku KsiążekZasady konkursu:

1. Organizatorkami konkursu jest administratorka bloga Blask Książek, a sponsorem nagrody jest  wydawnictwo OMGBooks. 
2. Do wygrania książka - "Uratuj Mnie" - 1 egzemplarz
3. Konkurs trwa od 28 września do 10 października. Zgłoszenia wysłane po terminie, nie będą brane pod uwagę!
4. By wziąć udział w konkursie nie trzeba być publicznym obserwatorem bloga.
5. Ze względu na fakt, iż nie wszyscy posiadają Facebooka, niewymagane jest polubienie fanpejdża Blasku Książek, niemniej, byłybyśmy wdzięczne. (Najpierw to właśnie tam ukażą się wyniki konkursu)
6. Będzie nam bardzo miło, jeśli wstawicie podlinkowany baner konkursowy na swojego bloga, opublikujecie na Facebooku, czy gdziekolwiek, by wieść o konkursie dotarła do większej ilości osób. 
7. By wziąć udział w konkursie należy zamieszkiwać Polskę, bądź posiadać adres korespondencyjny w granicach naszego państwa.
8. Zgłoszenie (zadanie konkursowe) należy wysłać w komentarzu.
9. E-mail, nick, bądź w przypadku osób anonimowych imię i nazwisko, "Biorę udział w konkursie" oraz odpowiedź na zadanie konkursowe, należy wpisać w komentarzu pod tym postem. Zgłoszenia gdziekolwiek indziej, nie będą brane pod uwagę!
 
Zadanie konkursowe: 
Podziel się ze mną w komentarzu swoim ulubionym cytatem / opisem / myślą związaną z przyjaźnią (z książki, filmu, piosenki, albo może być wymyślona przez Was) i powiedz, dlaczego go tak lubisz. 

Forma zgłoszenia zależy od Was. Może być to po prostu napisana myśl, może być ona przedstawiona graficznie. To już należy do Was. Zgłoszenia przyjmuję TYLKO w komentarzach!

Na koniec zapraszam Was na mojego instagrama