Szukaj na tym blogu

30 sierpnia 2016

Prosto z "Wszystkie kolory nieba"

Witajcie! 
Dzisiaj przyszła pora na kolejną dawkę cytatów w serii "Prosto z...". Niedawno skończyłam czytać "Wszystkie kolory nieba", dlatego to właśnie z cytatami z tej książki do Was dzisiaj przychodzę. Dajcie znać, który najbardziej przypadł Wam do gustu.

"Miłość boli. Im większa, tym mocniej."

"Miłość mocno idealizuje. Dobrze, jeśli trwa długo, gorzej, gdy szybko się kończy i z różowej chmurki człowiek gwałtownie spada na szary bruk.""Kiedy jest dobrze, warto się zabezpieczyć. Chłonąć dobre emocje, pielęgnować miłość i odkładać pieniądze, naturalną koleją rzeczy przyjdzie bowiem za chwilę czas na dołek w jednej z tych dziedzin albo co gorsza we wszystkich na raz. Z czego można wyciągnąć logiczny wniosek, że skoro jesteś w dołku, to nie czas, by się marwtić. Raczej cieszyć, że za chwilę pojawi się lepszy czas."


"Miłość, to taki spokojny stan, przyjemność, dreszczyk emocji, fajna gra."


"Wielka miłość czasem niszczy życie, wielkie pieniądze również. Najlepiej mieć wszystkiego po trochu. Spokój i zwyczajne szczęście." 

2 komentarze:

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY