czwartek, 14 lipca 2016

Konkurs! "Jak powietrze"

Witajcie kochani! 
Wczoraj mieliście okazję przeczytać recenzję "Jak powietrze" (kto jeszcze tego nie zrobił, bardzo zachęcam!), a dzisiaj mam dla Was konkurs, a nawet trzy konkursy. Pierwszy jest tutaj, na blogu, a o innych poinformuję na końcu!

Do wygrania jeden egzemplarz książki "Jak powietrze".Zasady konkursu:

1. Organizatorkami konkursu są administratorki bloga Blask Książek, a sponsorem nagrody jest  wydawnictwo OMGBooks. 
2. Do wygrania książka - "Jak powietrze" - 1 egzemplarz
3. Konkurs trwa od 14 lipca października do 19 lipca. Zgłoszenia wysłane po terminie, nie będą brane pod uwagę!
4. By wziąć udział w konkursie nie trzeba być publicznym obserwatorem bloga.
5. Ze względu na fakt, iż nie wszyscy posiadają Facebooka, niewymagane jest polubienie fanpejdża Blasku Książek, niemniej, byłybyśmy wdzięczne. (Najpierw to właśnie tam ukażą się wyniki konkursu)
6. Będzie nam bardzo miło, jeśli wstawicie podlinkowany baner konkursowy na swojego bloga, opublikujecie na Facebooku, czy gdziekolwiek, by wieść o konkursie dotarła do większej ilości osób. 
7. By wziąć udział w konkursie należy zamieszkiwać Polskę, bądź posiadać adres korespondencyjny w granicach naszego państwa.
8. Zgłoszenie (zadanie konkursowe) należy "zostawić" w komentarzu.
9. E-mail, nick, (bądź w przypadku osób anonimowych imię i nazwisko) oraz "Biorę udział w konkursie", należy wpisać w komentarzu pod tym postem razem z zadaniem konkursowym. Zgłoszenia gdziekolwiek indziej, nie będą brane pod uwagę!
 
 
Zadanie konkursowe: 
 
 Zaproponuj mi książkę idealną na wakacje, której jeszcze nie czytałam, a powinnam. Wybór uzasadnij. 


Edit:  W wyszukiwarce na blogu (pasek po prawej stronie) poszukaj, czy przypadkiem nie ma recenzji książki, którą chcesz mi polecić. 
Edit2: Oceniana będzie nie książka, którą mi polecicie, ale sposób, w jaki to zrobicie. Kreatywności nigdy za wiele! Liczę na Was!