środa, 6 lipca 2016

Ambasadorka "Jak powietrze" - już 20 LIPCA w sprzedaży!


Ci, którzy śledzą Blask Książek na Facebooku  czy Instagramie, wiedzą to już od dłuższego czasu. Teraz czas, aby podzielić się tym z resztą. Otóż...


Zostałam AMBASADORKĄ książki "Jak powietrze", która swoją premierę będzie miała 20 lipca. 


Autorką powieści jest Agata Czykierda-Grabowska, której twórczość miałam okazję poznać już rok temu, przy okazji premiery jej pierwszej książki, "Kiedy na mnie patrzysz", w której po prostu się zakochałam i do dzisiaj jest jedną z moich ulubionych i której nigdy nikomu nie oddam! 


"Jak powietrze" zachwyciło mnie od początku okładką. Jest to najpiękniejsza okładka, jaką kiedykolwiek widziałam! A treść...jest jeszcze lepsza. 

Już niedługo na Blasku będziecie mogli przeczytać przedpremierową recenzję tej powieści, zapoznać się z moimi ulubionymi cytatami i oczywiście pojawi się to, co wszyscy lubią najbardziej, czyli...KONKURSY. Dla każdego coś dobrego. Już teraz Wam mogę powiedzieć, że będzie: losowanie na Facebooku,  konkurs fotograficzny na instagramie i literacki, tutaj na blogu. 
Zwykła dziewczyna, zwykły chłopak, niezwykła miłość.

Niektórym może się wydawać, że Oliwii niczego nie brakuje – przystojny chłopak, świetne studia, wieczory spędzane w warszawskich klubach. Ale gdy los stawia na jej drodze Dominika, w jego bursztynowych oczach dziewczyna dostrzega coś, czego nie dał jej wcześniej nikt inny.
Dominik mieszka w obskurnej kamienicy na Pradze i musi zajmować się młodszym rodzeństwem. W jego życiu nie ma miejsca na rozrywki ani nawet na marzenia.
Choć pochodzą z dwóch różnych światów, wkrótce okazuje się, że nie mogą bez siebie żyć. On przynosi jej długo oczekiwany spokój, ona jest dla niego jak powietrze.

Ale czy taka miłość ma szanse przetrwać?

Czy Dominik potrafi odciąć się od bolesnej przeszłości?

Czy da się żyć bez powietrza?


Serdecznie zachęcam wszystkich do przeczytania tej powieści. Jestem pewna, że nie będziecie zawiedzeni!
To zdecydowanie MUST HAVE na lato!