czwartek, 12 maja 2016

Trudna decyzja

Witajcie kochani!
Dzisiaj przychodzę do Was z niezbyt dobrymi wieściami. Jak mogliście zauważyć, od pewnego czasu jest mnie tutaj coraz mniej. Nie tylko mnie. Fosiek również. Wiąże się to głównie z tym, że na co dzień pracujemy, w weekendy studiujemy, poza tym chcemy mieć również jakieś swoje życie towarzyskie. Bo my nie z tych, którzy wokół siebie widzą tylko książki i nic poza tym. 
Brakuje nam czasu dosłownie na wszystko, tym bardziej na bloga. Nawet przegapiłyśmy czwartą rocznicę bloga, która była wczoraj. No cóż. Po długim namyśle postanowiłyśmy odpocząć na chwilę od bloga, od pisania recenzji i zajmowania się tym wszystkim. 

Blog od początku był naszym hobby, robiłyśmy to, bo lubiłyśmy. A teraz...teraz traktujemy to jak obowiązek, który musimy wykonać. A nie chcemy żeby tak było, gdyż w pewnym momencie możemy to znienawidzić. 
Dlatego...

Postanowiłyśmy, że robimy sobie przerwę. Nie wiem ile nas nie będzie. Miesiąc, dwa, trzy, pół roku, trudno powiedzieć. Przez ten czas blogiem będzie się zajmowała Ann. Chcemy poukładać sobie sprawy prywatne, zawodowe, przeżyć kolejną sesję na studiach. A co będzie później - zobaczymy. 

Znikniemy na pewien czas z bloga, jednak będziemy (przynajmniej ja, Gosiek) aktywne na Facebooku i Instagramie. Będę aktualizować co u mnie słychać, co udało mi się przeczytać, jak mi się podobało. Jeśli chcecie wiedzieć co u mnie, zapraszam na:Nie mówię żegnam, mówię do zobaczenia! Trzymajcie się cieplutko!