sobota, 6 lutego 2016

Postanowienia Noworoczne Book Tag / Gosiek

Cześć wszystkim!
Tak jest. Gosiek jest inteligentna. Posta z postanowieniami noworocznymi publikuje w lutym. A tak serio...miałam go zrobić w styczniu, jednak nawał nauki, innych obowiązków, jak również życie towarzyskie (które dziwnym trafem rozkwitło właśnie w czasie "przedsesyjnym") spowodowało, że miałam zdecydowanie mniej czasu na bloga. STOP. Nie miałam go w ogóle. I tak właśnie przygotowuję dla Was posta z postanowieniami noworocznymi. Zatem do dzieła!
Dodaj napis

1. Autor, którego książkę chciałabyś przeczytać w 2016 roku (którego książki jeszcze nie czytałaś).
Remigiusz Mróz! Z całą pewnością. Już od dawna się zbieram i chciałabym przeczytać coś tego autora, ale jakoś tak nigdy nie jest mi z nim po drodze. Poza tym zupełnie nie wiem od jakiej książki zacząć. Jedni twierdzą, że od "Kasacji", inni znów że od "Ekspozycji". A Wy co mi proponujecie? 

2. Książka, którą chciałabyś przeczytać. 
Jest tego mnóstwo, więc naprawdę nie potrafię nic wybrać. Przede wszystkim chciałabym przeczytać książki, które zalegają mi na półkach od dłuższego czasu, a są nie przeczytane. Jest ich sporo. 

3. Klasyka, którą chciałabyś przeczytać. 
"Przeminęło z wiatrem" i "Wichrowe wzgórza" aktualnie te mnie najbardziej kuszą. Już w tamtym roku chciałam się za nie wziąć, jednak nie wyszło. Mam nadzieję, że w tym roku będzie lepiej! 

4. Książka, którą chciałbyś przeczytać jeszcze raz. 
"Maybe someday". Nie wiem czemu, ale to właśnie ona mi teraz przyszła do głowy. Albo jeszcze cała seria "Ostatnia Spowiedź", którą kocham nad życie. Poza tym głównie będę się skupiać na tych, które są jeszcze nie przeczytane. 
5. Książka, którą masz od długiego czasu i chcesz ją przeczytać.
"Kochając Pana Danielsa"  - zdecydowanie! Książka czeka na mnie bodajże od czerwca, kiedy to wygrałam ją na fanpejdżu Filii i do tej pory nie miałam okazji jej przeczytać. Kusi mnie bardzo, ale chyba za bardzo boję się rozczarowania. 
6. Duża książka, którą chciałabyś przeczytać.
Chyba nie mam takiej, niestety. 

7. Autor, którego już wcześniej czytałaś i chcesz przeczytać więcej. 
Richard Paul Evans, zdecydowanie! On ma tak piękne książki, że muszę przeczytać ich jak najwięcej, a najlepiej wszystkie! 

8. Książka, którą dostałaś na święta i chcesz ją przeczytać. 
Niestety, nie dostałam na święta żadnej książki. 

9. Seria, którą chcesz przeczytać (zacząć i skończyć).
Pamiętniki Wampirów! Wreszcie chciałabym ją zacząć, a co będzie dalej? Zależy czy pierwsza część mi się spodoba!

10. Seria, którą chcesz skończyć (którą już zaczęłaś).
Harry Potter! Tak. Jestem po lekturze pierwszego tomu i chcę więcej! Mam nadzieję, że uda mi się przeczytać chociaż kilka części, a najlepiej całą serię!

11. Bierzesz udział w czytelniczych wyzwaniach? Jeśli tak to ile książek chcesz przeczytać w 2016 roku?
Biorę udział, to za dużo powiedziane, ale chciałabym przeczytać te 52 książki w roku, poza tym chciałabym przeczytać trochę pozycji, które zalegają mi na półkach. I to by było chyba na tyle. 

Mam nadzieję, ze podobają się Wam moje plany. Dajcie znać, czy czytaliście coś z wymienionych przeze mnie pozycji i jak Wam się podobały.