piątek, 1 stycznia 2016

#Postanowienia Noworoczne Book TAG /Ann


          Wraz z końcem roku, snujemy plany, czego dokonamy w roku następnym. Czasem  nawet udaje nam się niektóre zrealizować. Bądźmy ze sobą szczerzy - to się zdarza naprawdę BARDZO rzadko. Nie powstrzymuje to nas jednak przed stawieniem sobie nowych wyzwań. Ja też zamierzam postawić przed sobą nowe wyzwania. Oby udało mi się spełnić wszystko to, co sobie dzisiaj założyłam!
          Bardzo dziękuję za nominację Dominice z bloga Modna Książka!


1. Autor, którego książkę chciałabyś przeczytać w 2016 roku (którego książki jeszcze nie czytałaś).
Między innymi bardzo chciałabym w końcu przeczytać sagę wedźmińską Sapkowskiego. Mam nadzieję, że w tym roku w końcu mi się uda dokonać zakupu.
2. Książka, którą chciałabyś przeczytać. 
Uuuuuuuuu, sporo tego. Jedną z książek na szczycie mojej listy jest Skok Lee Goldberg  i Janet Evanovich


Oraz Bezsenność w Tokio Marcina Bruczkowskiego3. Klasyka, którą chciałabyś przeczytać. 
Od jakiegoś czasu mam na oku Annę Kareninę Tołstoja. Jeśli chodzi o klasykę, tę pozycję na pewno chciałabym znać.4. Książka, którą chciałbyś przeczytać jeszcze raz. 
Trudno powiedzieć. Miewam pewne napady nostalgii, które popychają mnie do ponownej lektury jakiejś książki czy serii. Na co wypadnie w roku 2016? Trudno stwierdzić.

5. Książka, którą masz od długiego czasu i chcesz ją przeczytać.
Nie mogę się zabrać za przeczytanie Złodziejki Książek Markusa Zusaka, bo zawsze mam coś pilniejszego, choć ta na mojej półce już jakiś czas stoi.6. Duża książka, którą chciałabyś przeczytać.
Może cykl Próba krwi i stali… Każdy z tomów jest dość pokaźny i choć już jedno podejście do pierwszej części miałam, to niestety czasu mi zabrakło. Może w tym roku się uda.


7. Autor, którego już wcześniej czytałaś i chcesz przeczytać więcej. 
Z pewnością Rick Riordan, John Green, J. K. Rowling, Jacqueline Carey, Darynda Jones, i wiele, wiele innych. 

8. Książka, którą dostałaś na święta i chcesz ją przeczytać. 
Nie dostałam żadnej książki pod choinkę! Jednak na Mikołajki szwagier podarował mi Dziewczynę z pociągu, którą przeczytam  na 100%.9. Seria, którą chcesz przeczytać (zacząć i skończyć).
Cykl Hannibal Lecter pióra Thomasa Harrisa10. Seria, którą chcesz skończyć (którą już zaczęłaś).
Na pewno chcę dokończyć serię Janet Evanovich o Stephanie Plum. Rozpoczęłam ją, zakochałam się ale trudno mi się zorganizować. Mimo to z pewnością ją dokończę.11. Bierzesz udział w czytelniczych wyzwaniach? Jeśli tak to ile książek chcesz przeczytać w 2016 roku?


Kiedyś byłam tym zainteresowana, jednak szybko pojęłam, że takie akcje nie są dla mnie. Potrzeba jest jednak jakaś samodyscyplina, a ja zwykle czytam według swojego widzimisię.
Nominuję:
oraz wszystkich zainteresowanych. :)*baner pochodzi z bloga http://modnaksiazka.blogspot.com, a wszystkie wykorzystane w poście grafiki pochodzą z Internetu