Informacja dotycząca ogłoszenia wyników konkursu świąteczno-noworocznego


Witajcie,
wiemy że z niecierpliwością czekacie na ogłoszenie wyników naszego konkursu. Wcale się Wam nie dziwimy! Zainteresowanie było naprawdę ogromne oboma odsłonami konkursu więc mamy niemały orzech do zgryzienia, mnóstwo tekstów do przeczytania i pełno zdjęć do obejrzenia.


Niestety, jak już wspominałyśmy, zbliża się sesja, a wszystkie trzy jesteśmy studentkami. Co więcej mamy kłopot ze zgraniem się w czasie, by móc wspólnie rozpocząć obrady nad Waszymi pracami.
Jesteśmy więc zmuszone zadeklarować, że wyniki zostaną przez nas ogłoszone dopiero w drugiej połowie lutego. Bardzo Was za to przepraszamy, jednak Blask Książek jest blogiem demokratycznym i wspólnie musimy wskazać zwycięzców.
Mamy nadzieję, że nie będziecie nam mieli tego za złe i będziecie trzymać kciuki, aby pierwsza sesja poszła nam pomyślnie. Jesteśmy niezmiernie wdzięczne za Waszą wyrozumiałość i ciepłe słowa.Pozdrawiamy
Gosiek, Fosiek i Ann

Komentarze

 1. Myślę, że większość osób biorących udział w konkursie, w szczególności studentów zrozumie. Przecież nie robicie nikomu na złość! To raczej sesja Wam robi na złość :) Nikomu korona z głowy nie spadnie, jak trochę poczeka ;) Szanse na wygraną będzie miał takie same dziś, jak i za pół miesiąca!
  http://zagoramiksiazek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że Ci co wzięli udział uzbroją się w cierpliwość i poczekają nie ma wyjścia ;) Powodzenia na pierwszej sesji życzę! Trzymam kciuki dacie radę! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dacie radę, wierzę w Was :)
  Powodzenia !

  OdpowiedzUsuń
 4. Połamania piór na egzaminach!

  OdpowiedzUsuń
 5. To zrozumiałe. :) Powodzenia na sesji, uda Wam się. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślę, że wszyscy zrozumieją :) Powodzenia na sesji!

  OdpowiedzUsuń
 7. Rozumiem was, wiec nie obrazam sie za opóźnione wyniki. Wierzę, ze dacie radę z sesją trzymam kciuki!/Karolina

  OdpowiedzUsuń
 8. Powodzenia :)
  Ja przy pierwszej sesji na licencjackich chciałam zrezygnować ze studiów... Przetrwałam i teraz mam nie tylko licencjat, ale i magisterium ;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Powodzenia na sesji!

  Jak dobrze, ze mam to juz dawno za sobą :))

  OdpowiedzUsuń
 10. Może zróbcie wpis o wrażeniach z pierwszej sesji? :D Taki reportaż? :D Dwa tygodnie z życia studenta? :D Nie zapominając o odświeżaniu usosa xD

  OdpowiedzUsuń
 11. To by brzmiało tak: praca, praca, praca, nauka w pracy, nauka po pracy, nauka, nauka, nauka, sen, praca, nauka w pracy, nauka po pracy, stres, egzaminy, stres w oczekiwaniu na wyniki, zdenerwowanie na wykładowców itd.

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.