Szukaj na tym blogu

26 stycznia 2016

Informacja dotycząca ogłoszenia wyników konkursu świąteczno-noworocznego


Witajcie,
wiemy że z niecierpliwością czekacie na ogłoszenie wyników naszego konkursu. Wcale się Wam nie dziwimy! Zainteresowanie było naprawdę ogromne oboma odsłonami konkursu więc mamy niemały orzech do zgryzienia, mnóstwo tekstów do przeczytania i pełno zdjęć do obejrzenia.


Niestety, jak już wspominałyśmy, zbliża się sesja, a wszystkie trzy jesteśmy studentkami. Co więcej mamy kłopot ze zgraniem się w czasie, by móc wspólnie rozpocząć obrady nad Waszymi pracami.
Jesteśmy więc zmuszone zadeklarować, że wyniki zostaną przez nas ogłoszone dopiero w drugiej połowie lutego. Bardzo Was za to przepraszamy, jednak Blask Książek jest blogiem demokratycznym i wspólnie musimy wskazać zwycięzców.
Mamy nadzieję, że nie będziecie nam mieli tego za złe i będziecie trzymać kciuki, aby pierwsza sesja poszła nam pomyślnie. Jesteśmy niezmiernie wdzięczne za Waszą wyrozumiałość i ciepłe słowa.Pozdrawiamy
Gosiek, Fosiek i Ann

13 komentarzy:

 1. Myślę, że większość osób biorących udział w konkursie, w szczególności studentów zrozumie. Przecież nie robicie nikomu na złość! To raczej sesja Wam robi na złość :) Nikomu korona z głowy nie spadnie, jak trochę poczeka ;) Szanse na wygraną będzie miał takie same dziś, jak i za pół miesiąca!
  http://zagoramiksiazek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że Ci co wzięli udział uzbroją się w cierpliwość i poczekają nie ma wyjścia ;) Powodzenia na pierwszej sesji życzę! Trzymam kciuki dacie radę! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dacie radę, wierzę w Was :)
  Powodzenia !

  OdpowiedzUsuń
 4. Połamania piór na egzaminach!

  OdpowiedzUsuń
 5. To zrozumiałe. :) Powodzenia na sesji, uda Wam się. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślę, że wszyscy zrozumieją :) Powodzenia na sesji!

  OdpowiedzUsuń
 7. Rozumiem was, wiec nie obrazam sie za opóźnione wyniki. Wierzę, ze dacie radę z sesją trzymam kciuki!/Karolina

  OdpowiedzUsuń
 8. Powodzenia :)
  Ja przy pierwszej sesji na licencjackich chciałam zrezygnować ze studiów... Przetrwałam i teraz mam nie tylko licencjat, ale i magisterium ;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Powodzenia na sesji!

  Jak dobrze, ze mam to juz dawno za sobą :))

  OdpowiedzUsuń
 10. Może zróbcie wpis o wrażeniach z pierwszej sesji? :D Taki reportaż? :D Dwa tygodnie z życia studenta? :D Nie zapominając o odświeżaniu usosa xD

  OdpowiedzUsuń
 11. To by brzmiało tak: praca, praca, praca, nauka w pracy, nauka po pracy, nauka, nauka, nauka, sen, praca, nauka w pracy, nauka po pracy, stres, egzaminy, stres w oczekiwaniu na wyniki, zdenerwowanie na wykładowców itd.

  OdpowiedzUsuń

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY