niedziela, 10 stycznia 2016

HITY 2015 roku, czyli TOP 3 najlepsze książki, które przeczytałyśmy w tym roku!

Witajcie kochani!
Dziś mamy dla Was coś specjalnego. Mimo że w roku 2015 przeczytaliśmy naprawdę bardzo dużo wspaniałych książek, postanowiłyśmy wybrać te TRZY najlepsze i podzielić się nimi z Wami. Nie było to łatwe zadanie ale najważniejsze, że się udało!

Gosiek 

Książkę przeczytałam w ostatnich dniach grudnia i nadal nie mogę o niej zapomnieć. Piękna, poruszająca książka o miłości, piernikach i świętach, które kocham nad życie. Bardzo klimatyczna, ciepła powieść od której nie potrafiłam się oderwać. Potrafi roztopić nawet najbardziej zatwardziałe serce. 
Kolejna książka polskiej autorki, którą przeczytałam w tym roku i która wywarła na mnie piorunujące wrażenie. Podczas czytania robiłam relację na Facebooku, więc Ci, którzy nas tam śledzą, na pewno widzieli moje podekscytowanie. Przepiękna, wzruszająca książka,  która na pewno spodoba się każdej kobiecie! 
I kolejna, ostatnia już książka w moim rankingu.  Wspaniałe Hopeless. Autorka tą książką złamała mi serce i skleiła je od nowa. Przepiękna historia, książka niby młodzieżowa, ale zdecydowanie dla wszystkich, którzy chcą przeczytać jedną z najbardziej wzruszających książek, jakie zostały napisane.

Fosiek

Cathy Glass - "Nie zabierajcie mi dziecka" Uwielbiam książki Cathy Glass, a to moim zdaniem, najlepsza z nich. Pełna emocji, powoduje, że człowiek jest w stanie wiele zrozumieć. Kocham książki tej autorki przede wszystkim dlatego, że to historie z jej i jej podopiecznych życia. Mam nadzieję, że będzie ich więcej.


 Z twórczością pani Chmielewskiej zetknęłam się dopiero w 2015 roku i bardzo żałuję, że nie wcześniej. Autorka pisze przepięknym językiem. Przeczytałam dwie książki jej autorstwa i wiem, że na tym nie skończę. Zdecydowanie zasługuje na miano hitu 2015 roku! 

 Ta książka trafiła do mnie praktycznie przypadkiem - Gosiek zapytał czy chcę, a ja powiedziałam, że chcę bez szczególnego wpatrywania się w opis i to był bardzo dobry wybór! Książka zdecydowanie przerosła moje oczekiwania i nie wyobrażam sobie, że mogłaby się nie znaleźć w trójce najlepszych!


Ann

Czy już wspominałam, że nie znoszę typować najlepszego czegokolwiek? A jednak Gosiek mnie do tego zmotywowała zmyślnymi groźbami i tak oto prezentuję Wam dzisiaj trzy najlepsze książki, jakie miałam okazję przeczytać, a ponadto zrecenzować, w roku 2015.Zachęcamy również Was wszystkich do zrobienia takiego wpisu oraz podzielenia się z nami Waszymi typami w komentarzach. Jesteśmy bardzo ciekawe, jakie książki oczarowały Was najbardziej w poprzednim roku.