sobota, 16 stycznia 2016

Book Tour z "Miles" Mileny Jaworskiej

Witajcie kochani!
Tak jak Wam zapowiadałam w recenzji Miles, w związku z tą książką będziemy miały dla Was kilka niespodzianek. Jedną właśnie dzisiaj możecie zobaczyć w tym poście. To Book Tour, który organizujemy dla blogerów. Wiem, że kilka osób pisało nam, że bardzo żałują, że jej nie przeczytali, gdy mieli okazję itp. I dzisiaj wychodzimy na przeciw właśnie takim osobom. To dla Was możliwość przeczytania i zrecenzowania tej książki. 


Wybieram jedną osobę, której wysyłam książkę. (Osoby te mogą się zgłaszać w komentarzu pod tym postem podając swój adres email i adres bloga). Osoba ta ma tydzień na przeczytanie jej, zrecenzowanie na blogu, zrobienie zdjęcia książce, wpisania się na pierwszą stronę książki i na odesłanie kolejnej osobie z listy. Oczywiście w poście z recenzją należy napisać, że BOOK TOUR został rozpoczęty przez nas (Blask Książek). U każdej osoby książka może być nie więcej, niż tydzień czasu.

To ma być niespodzianka dla autorki, pamiątka na lata itd., dlatego proszę Was, abyście na marginesach pisali o Waszych emocjach towarzyszących czytaniu, podkreślali ulubione fragmenty, zaznaczali je zakładkami indeksującymi, pisemnie wzdychali, śmiali się, płakali. Dajcie znać, że byliście, czytaliście i jak Wam się podobała. Po prostu wyraźcie emocje i podpiszcie się nickiem, aby autorka wiedziała jak zadziałała na Was ta książka! To będzie naprawdę rewelacyjna pamiątka dla niej. Oczywiście na końcu egzemplarz powędruje do Mileny. 

Po napisaniu  i opublikowaniu recenzji na blogu, wstawcie do niej linka na tablicy naszego fanpejdża! Czas na zgłaszanie się do BOOK TOUR'u macie do 20 stycznia do godziny 23:59 

Zachęcam do świetnej, wspólnej zabawy!