czwartek, 7 stycznia 2016

AKTUALIZACJA: Konkurs świąteczno-noworoczny


Witamy!
Z pewnością Was zaskoczyłyśmy. Z naszej strony nie pojawiały się żadne zapowiedzi konkursu, mimo to przybywamy z nim do Was w dwóch odsłonach. Życzymy Wam Wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku!


1. Organizatorkami konkursu są administratorki bloga Blask Książek, a sponsorami nagrody są wydawnictwa: Znak, Media Rodzina, Filia, Publicat, Rebis oraz księgarnia Matras.
2. Nagrody to:
INSTAGRAM:
I miejsce: Papierowe miasta John Green, Paragraf 5 i Rebelianci Kristen Simmons.
II miejsce: Marzenie Łucji Dorota Gąsiorowska i Czas pokaże Anna Ficner - Ogonowska.
III miejsce: Anioł burz Trudi Canavan.

LITERACKI:
I miejsce: Harry Potter i kamień filozoficzny (egzemplarz ilustrowany) J. K. Rowling, Każdego dnia i Pewnego dnia David Levithan.
II miejsce: Zimowa opowieść Jeanette Winterson i Czas pokaże Anna Ficner - Ogonowska.
III miejsce: Śnieżynki Liliana Fabisińska.
3. Konkurs trwa od 17 grudnia 2015 r. do 10 stycznia 2016 r. Zgłoszenia wysłane po terminie nie będą brane pod uwagę!
4. By wziąć udział w konkursie nie trzeba być publicznym obserwatorem bloga.
5. Ze względu na fakt, iż nie wszyscy posiadają Facebooka, niewymagane jest polubienie fanpejdża Blasku Książek oraz fundatorów nagród. Byłybyśmy jednak bardzo wdzięczne, gdybyście to uczynili.
6. Biorąc udział w instagramowym konkursie należy obserwować naszego instagrama: @blaskksiazek
7. By wziąć udział w konkursie należy zamieszkiwać Polskę, bądź posiadać adres korespondencyjny w granicach naszego państwa.
8. Jedna osoba może zrealizować oba zadania konkursowe, jednak każde z nich można wykonać tylko raz. Nie jest możliwe zaproponowanie nam kilku tekstów lub kilku zdjęć od tej samej osoby.
9. Na naszego emaila: blaskksiazek@gmail.com, prosimy wysłać rozwiązania zadania konkursowego wraz z adresem korespondencyjnym. 
10. Mail ze zgłoszeniem prosimy zatytułować "Konkurs świąteczno-noworoczny".
11. Wyniki zostaną ogłoszone na blogu. Bezpośrednio skontaktujemy się ze zwycięzcami drogą mailową.


Zadanie konkursowe literackie:
Opisz przygodę świąteczną, która dla Ciebie była magiczna. Może być to wydarzenie ze świąt w dzieciństwie czy z ubiegłego roku. Spraw, abyśmy poczuły magię, której Ty doświadyczłeś/aś. 

Zadanie instagramowe:
Zrób zdjęcie swojej ulubionej książce w oprawie świątecznej lub noworocznej. Zdjęcie udostępnij na swoim profilu instagramowym z hasztagami: #blaskksiazek #swietazblaskiemksiazek i oznacz nas na nim (blaskksiazek).


POWODZENIA!