niedziela, 27 grudnia 2015

Zimowy Tag Książkowy

Witajcie  kochani!
Święta już dobiegają końca, jutro trzeba będzie wrócić już do szarej rzeczywistości, no chyba, że jesteście uczniami, którzy mają to szczęście mieć przerwę świąteczną. Ja niestety muszę wracać do pracy, a co za tym idzie, będzie znów mniej czasu na czytanie. Jednak, żeby się nie dołować, mam dla Was Zimowy Tag Książkowy, do którego nominowałam się sama, a który zobaczyłam u Agi. Zatem zaczynajmy! 

Kakao – książka, która rozgrzewa serce
Te trzy książki, to zdecydowanie pierwsze co mi przyszło do głowy, gdy przeczytałam ten opis. Wszystkie trzy bardzo lubię. Recenzje książki Michalak i Mirek są już od jakiegoś czasu na blogu, natomiast Evansa skończyłam dopiero wczoraj wieczór, więc recenzja powinna się pojawić w przyszłą sobotę! 


Śnieg  książka z białą okładką
Gośka jak zwykle musi wszystko zrobić po swojemu. Nie dość, że nie wybrałam jednej książki, to jeszcze pokazuję Wam tutaj książki z białymi grzbietami, którym mam całkiem sporo, a to i tak jeszcze nie wszystkie (nie chciałam robić bałaganu w święta, więc  wyciągnęłam tylko kilka(naście), aby Wam pokazać.)


Mikołaj – gruba książka lub długa seria
To pierwsze grube książki, które rzuciły mi się w oczy, kiedy spojrzałam na regał. Pierwsza - "Czas pokaże" jeszcze nieprzeczytana, ale kusi bardzo, więc mam nadzieję, że niedługo mi się uda ją nadrobić. Druga natomiast przeczytana już jakiś czas temu, a recenzję oczywiście można znaleźć na blogu.


Rózga – książka, której czytanie było męką
Teraz możecie mnie zlinczować, pozwalam. Wiem, że wielu osobom ta książka bardzo się podobała, jednak ja zupełnie nie mogłam przez nią przebrnąć, niestety zupełnie nie dla mnie! 


Prezent – bardzo dobra książka, którą możesz polecić każdemu!
Tak, właśnie. Nie potrafię wybrać tylko jednej książki, którą mogę  polecić każdemu. Zainteresowanych odsyłam do recenzji, a tutaj przedstawiam Wam część mojej książkowej kolekcji. Te z tyłu (stojące) zdecydowanie są moimi ulubionymi i mogę je polecić wszystkim!

Tak właśnie przedstawia się moja odpowiedź na Zimowy Tag książkowy.  Mam nadzieję, że Wam się podobał i dajcie znać, jakie TAGI chcielibyście zobaczyć na Blasku! 

Przy okazji chciałabym Wam przypomnieć o trwającym konkursie na blogu i instagramie, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody książkowe. Czekamy na Wasze zgłoszenia!