wtorek, 24 listopada 2015

Stosisko AnnWitam Panie i Panów!
Ostatnio mieliście okazję obejrzeć zdobycze Gosiek. Dzisiaj to ja będę się przechwalać, jakie wspaniałości przybyły do mojej, już przepełnionej, biblioteczki. Kilka książek kupiłam, część dostałam, a jeszcze inne wypożyczyłam. Niestety stosik jest niepełny, ponieważ niektóre książki zawiozłam już do domu i dosłownie powpychałam je w nieliczne luki mojej biblioteczki. Serce mnie wtedy bolało, oj cierpiałam ale co zrobić, jak miejsca brak?
Gosiek  w swoim poście czaruje nie tylko świetnymi lekturami ale i tłem oraz oprawą. Tymczasem w Olsztynie jest zimno i ani myślę wyściubiać nosa z mieszkania, jeśli nie muszę. Wydaje mi się jednak, że moje książki są wystarczająco piękne same w sobie! :D


1. Suzanne Collnis - Igrzyska Śmierci już czytałam i natychmiast się w nich zakochałam, jednak nie miałam tej trylogii na własność, o czym bardzo marzyłam. 
2. James Dashner - Więzień Labiryntu i Próby Ognia. Te pozycje upolowała dla mnie w Biedronce koleżanka. Od dawien dawna ciekawiła mnie ta seria. Spodziewam się po niej bardzo wiele. 
3. Rainbow Rowell - Fangirl to moja kolejna biedronkowa zdobycz, którą dorwałam z wielką radością. Jeszcze nie została przeze mnie przeczytana ale fabułę kupuję w ciemno! 


4. Rick Riordan - Percy Jackson i bogowie olimpijscy. Ten oto znakomity cykl przytachałam z biblioteki miejskiej. Mam oko na Percy'ego już od jakiegoś czasu. Nie mogę się doczekać aż go przeczytam. Ostatnio nie mogę niestety narzekać na zbyt dużo wolnego czasu, dlatego też nie wiem, kiedy mi się to uda. 


5. Rick Riordan - Miecz lata dotarł do mnie niedawno od wspaniałego wydawnictwa Galeria Książki. Chciałabym przed zapoznaniem się z tym tomem, przeczytać serię o Percym ale nie wiem, jak to mi się ułoży. 
6. Sarah J. Mass - Dziedzictwo ognia dostałam od księgarni Bonito. Książka ta miała swoją premierę już jakiś czas temu i choć mam na tę książkę wielką ochotę, jakoś nie mogę się zabrać do czytania, wciąż wyskakuje mi coś innego. 
7. Moira Young - Gniewna gwiazda. Kroniki Czerwonej Pustyni to kolejna seria, z którą przyjdzie mi się pożegnać, bowiem jest to już jej ostatni tom. A umożliwiła mi to księgarnia Bonito, od której ją dostałam.
8. Alexandra Bracken - Po zmierzchu. Finałowy tom Mrocznych Umysłów również otrzymałam od mojej ulubionej księgarni. Przeczytałam go, a moja opinia znajduje się na blogu. Zapraszam. 
9. Agnieszka Haska&Jerzy Stachowicz - Bezlitosne podarowało mi wydawnictwo AKURAT. Niedawno do mnie przybyły. Jestem bardzo ciekawa tej lektury!


10. Eric-Emmanuel Schmitt - Sekta Egoistów to książka, którą dostałam od wyd. Znak Literanova. Obecnie tę powieść czytam a jej recenzja ukaże się w najbliższy piątek. Zapraszam więc wszystkich tych, których ta pozycja ciekawi.

W moim stosiku zabrakło 11. Kat Zhang - Co ze mnie zostało oraz 12. Darynda Jones - Trzeci grób na wprost od wydawnictwa Papierowy Księżyc, a także 13. Susan Ee - Angelfall. Penryn i kres dni, które dostałam od księgarni Bonito.

Musicie przyznać, że ostatnio nieźle się obłowiłam. Nic tak nie cieszy mola książkowego, jak przybywanie kolejnych powieści do kolekcji. Kupujcie dużo książek, bo nic tak jak lektura nie rozgrzewa serca, a robi się coraz zimnej, bo zima tuż-tuż! Całusy!