wtorek, 17 listopada 2015

Jesienny stosik! / Gosiek

Cześć!
Jak dawno nie było tego typu notek na tym blogu, prawda? Szczerze powiedziawszy nawet nie wiem ile moich książek nie zostało pokazanych, ale teraz już trudno. Drugiego listopada miałam wolne, słońce pięknie świeciło, trzeba było wykorzystać pogodę. Postanowiłam zrobić jesienny stosik na bloga, który jednak nie miał wyglądać tak jak będzie wyglądał. Zdjęcia miały być robione w domu, nic specjalnego. Na szczęście wolne popołudnie i towarzysząca pogoda niemal zmusiły mnie do zdjęć w plenerze i tak oto powstało coś takiego, czym właśnie się chcę z Wami podzielić. 

Tak właśnie prezentuje się mój dzisiejszy stosik. Są to książki, które przybyły do mnie w ciągu ostatnich tygodni. Jest ich jeszcze więcej, jednak zapomniałam o nich przy robieniu zdjęć. Postaram się je pokazać w kolejnym moim stosiku, który może ukaże się w trochę mniejszym odstępie czasu niż poprzedni. 

Na początek przedstawię Wam mini stosik, który składa się wyłącznie z książek polskich autorów. Mam nadzieję, że spodobają mi się wszystkie.


1. Agnieszka Lingas - Łoniewska - "Brudny świat" - zakup własny - kupiłam na stronie wydawcy na rewelacyjnej promocji. Nie pamiętam dokładnie jak to było, ale chyba-40% albo -50%. W każdym razie ceny były rewelacyjne i postanowiłam się skusić.

2. Agnieszka Lingas - Łoniewska - "Skazani na ból" - jw. Najnowsza książki pani Agnieszki, którą po prostu musiałam mieć. Kupiona przepremierowo, jednak jeszcze nie było czasu jej przeczytać.
3. Ewa Podsiadły-Natorska - "Błękitne dziewczyny" - od wyd. Akurat - Co mnie zachęciło? W głównej mierze dobre słowo o tej książce od Magdy Witkiewicz!
4. Magdalena Kordel - "Uroczysko" - od Księgarni taniaksiazka.pl - Od dawna marzyłam o przeczytaniu tej powieści i w końcu jest moja!
5. Nina Majewska-Brown - "Zwyczajny dzień" - od wyd. Rebis - kontynuacja "Wakacji", którą musiałam przeczytać.
6. Agnieszka Lingas-Łoniewska - "Bez przebaczenia" - zakup własny - Tak, zwariowałam na punkcie pani Agnieszki. Na tej promocji kupiłam trzy książki, wszystkie trzy widzicie poniżej, wszystkie trzy pani Agnieszki.
7. N. Coori - "Zaryzykuję dla Ciebie" - od wyd. Novaeres
8. Milena Wiktoria Jaworska - "Miles" - jw. Nasz patronat! Szykują się konkursy. 9. John Green - "Papierowe miasta" - od Księgarni taniaksiazka.pl - kolejna książka, o której marzyłam od dawien dawna.

10. Jandy Nelson - "Oddam Ci słońce" - jw. Jej recenzję możecie już przeczytać na blogu.
11. Estelle Maskame - "Czy wspominałam, że Cię kocham?" - od wyd. Feeria Young - przepiękna, wspaniała, rewelacyjna powieść, którą polecam każdemu!
12. Antoine de Saint-Exupery - "Mały książę" - od kochanej Karoliny. Książka, której do tej pory nie miałam okazji przeczytać.
13. Jason F. Wright - "Szczęście do wzięcia" - od wyd. WAM

To już cały mój jesienny stosik. Kolejnego możecie wyczekiwać prawopodobnie przed Świętami Bożego Narodzenia. Mam nadzieję, że mi się uda go zrealizować.