środa, 7 października 2015

Wygraj "Po prostu bądź" z autografem!

Witajcie kochani! 
Dziś swoją premierę miała wspaniała książka, która podbiła moje serce i której recenzję, możecie przeczytać tutaj. W poniedziałek mogliście przeczytać wywiad z Panią Magdą, a dziś mam dla Was konkurs! Do wygrania jest jeden egzemplarz "Po prostu bądź" z dedykacją i autografem od samej autorki! A zadanie konkursowe jest bardzo proste i przyjemne! Sami się przekonajcie. 

Zasady konkursu:

1. Organizatorkami konkursu są administratorki bloga Blask Książek, a sponsorem nagrody jest  autorka, Magdalena Witkiewicz. 
2. Do wygrania książka - "Po prostu bądź" - 1 egzemplarz
3. Konkurs trwa od 7 października do 21 października. Zgłoszenia wysłane po terminie, nie będą brane pod uwagę!
4. By wziąć udział w konkursie nie trzeba być publicznym obserwatorem bloga.
5. Ze względu na fakt, iż nie wszyscy posiadają Facebooka, niewymagane jest polubienie fanpejdża Blasku Książek, niemniej, byłybyśmy wdzięczne. (Najpierw to właśnie tam ukażą się wyniki konkursu)
6. Będzie nam bardzo miło, jeśli wstawicie podlinkowany baner konkursowy na swojego bloga, opublikujecie na Facebooku, czy gdziekolwiek, by wieść o konkursie dotarła do większej ilości osób. 
7. By wziąć udział w konkursie należy zamieszkiwać Polskę, bądź posiadać adres korespondencyjny w granicach naszego państwa.
8. Zgłoszenie (zadanie konkursowe) należy wysłać na naszego maila: blaskksiazek@gmail.com
9. E-mail, nick, bądź w przypadku osób anonimowych imię i nazwisko oraz "Biorę udział w konkursie", należy wpisać w komentarzu pod tym postem. Zgłoszenia gdziekolwiek indziej, nie będą brane pod uwagę!


Pytanie konkursowe: 

Jak rozumiesz słowa "Po prostu bądź"? 

Zadanie konkursowe może być wykonane w dowolnej formie. Opowiadanie, wiersz, zwykła wypowiedź, zdjęcie, czy cokolwiek innego. Liczymy na Waszą kreatywność i mam nadzieję,że będziemy miały z czego wybierać!