wtorek, 6 października 2015

Podsumowanie września. 9/2015

Cześć wszystkim!
Kolejny miesiąc minął nam zanim zdążyliśmy się obejrzeć. Dla niektórych był to pierwszy miesiąc nowego roku szkolnego, dla studentów ostatni miesiąc wakacji, a dla pracujących normalny miesiąc, jak każdy inny. Ja w tym miesiącu postanowiłam w końcu bardziej zadbać o bloga i kontakt z czytelnikami. I właśnie z tej przyczynny powstał post: Garść informacji. Cały czas uczę się organizować sobie czas w ten sposób, aby wystarczyło mi go na czytanie, prowadzenie bloga, spotkanie ze znajomymi i spędzanie czasu z rodziną. Z każdym miesiącem idzie mi coraz lepiej, jednak od października zaczęłam studia - zaoczne (weekendy!), które mi nieco utrudnią tę organizację, ale będę się starała podtrzymywać bloga przy życiu! 

Dziś pora na podsumowanie tego miesiąca. Zatem zaczynajmy: 

Gosiek
1. Liliana Fabisińska - "Śnieżynki" - 375 stron
2. Arleta Tylewicz - "Szczęście do poprawki" - 408 stron
3. Sylwia Trojanowska - "Szkoła latania" - 278 stron
4. Rainbow Rowell - "Fangirl" - 380 stron
5. Magdalena Witkiewicz - "Po prostu bądź"  - 336 stron 

Ilość przeczytanych stron: 1777

Jak na brak czasu, jestem zadowolona ze swojego wyniku. W kolejnych miesiącach już tak dobrze nie będzie, jestem tego pewna. Rozpoczęły się studia (zaoczne), a dodatkowo w tygodniu praca, więc na czytanie czasu zaczyna powoli brakować, jednak nie poddam się! Na pewno znajdę choć chwilkę czasu na jakąś lekturę. 

Ann:
1. J. K. Rowling - Harry Potter i Insygnia Śmierci - 782 strony
2. Maurice Druon - Królowie przeklęci - 720 stron
3. Darynda Jones - Drugi grób po prawej - 388 stron
4. John Green - Papierowe miasta - 400 stron

Ilość przeczytanych stron: 2290

Czytelniczo mój wynik prezentuje się całkiem nieźle. Niestety w tym miesiącu nie miałam za dużo czasu na anime i zupełnie je zaniedbałam. :( Właśnie wyjechałam na studia i trochę się martwię, że nie poświęcę blogowi wystarczającej ilości uwagi. Trzymajcie kciuki, abym szybko wszystko ogarnęła i w żadnym razie nie zaniedbała Was oraz Blasku! :)

11 komentarzy:

  1. Trzymam kciuki ! Pierwszy raz tutaj jestem, ale z pewnością będę tu zaglądać.

    Pozdrawiam i życzę samych sukcesów,
    http://modnaksiazka.blogspot.com/
    Dopiero zaczynam, więc mam nadzieję, że mogę liczyć
    na wsparcie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Moje wyniki są w tym miesiącu marniutkie, czasu na książki miałam bardzo mało niestety. Ale też nie szukałam go szczególnie... :/

    OdpowiedzUsuń
  3. Też mam ten problem od jakiegoś czasu, że mniej czasu mam na czytanie, bo jestem na stażu :( trzymaj się Gosia jakoś musimy dać radę ;)

    OdpowiedzUsuń
  4. Bardzo dobry wynik! Życzę, aby w październiku było jeszcze lepiej ;)

    OdpowiedzUsuń
  5. Trzymam mocno kciuki! Nie martwcie się, że czasu mniej :) Wybieracie dobre książki :) Także dawajcie znać, że żyjecie i czytacie chociażby raz na tydzień czy miesiąc :) każdy post będzie jak perełka :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Jesteście teraz tylko we dwie? Jeśli tak - przyznać trzeba, dziewczyny, że dajecie radę. :))
    Ja nie mam teraz wiele czasu na czytanie, praca, dom i dwie córy (w tym półtoraroczna), ale i tak staram się codziennie choć troszkę jakiejś lekturki ugryźć. Tyle, że aby zebrać się napisać recenzję i wstawić na bloga to już trudniej. ;)
    Znów macie doskonałe wyniki. :)) A i lekturki Wasze to same smakowitości. :) Chętnie sięgnęłabym po większość z nich. :D

    OdpowiedzUsuń
  7. Wiem co to znaczy brak czasu na czytanie książek. U mnie też ostatni rok studiów, kursy, pisanie magisterki. A gdzie czas na czytanie?

    OdpowiedzUsuń
  8. Ooo, widzę znajome tytuły - HP i Papierowe miasta! :D Życzę Wam więcej czasu w październiku, bo jego niestety nigdy za wiele i korzystania z pięknej polskiej jesieni :)

    OdpowiedzUsuń
  9. Gratuluję wyników ;) Papierowe miasta dobre, choć oczekiwałam nieco więcej. Fangirl cały czas czeka na półce:) Jeszcze lepszego października! ;)

    OdpowiedzUsuń

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.