wtorek, 6 października 2015

Podsumowanie września. 9/2015

Cześć wszystkim!
Kolejny miesiąc minął nam zanim zdążyliśmy się obejrzeć. Dla niektórych był to pierwszy miesiąc nowego roku szkolnego, dla studentów ostatni miesiąc wakacji, a dla pracujących normalny miesiąc, jak każdy inny. Ja w tym miesiącu postanowiłam w końcu bardziej zadbać o bloga i kontakt z czytelnikami. I właśnie z tej przyczynny powstał post: Garść informacji. Cały czas uczę się organizować sobie czas w ten sposób, aby wystarczyło mi go na czytanie, prowadzenie bloga, spotkanie ze znajomymi i spędzanie czasu z rodziną. Z każdym miesiącem idzie mi coraz lepiej, jednak od października zaczęłam studia - zaoczne (weekendy!), które mi nieco utrudnią tę organizację, ale będę się starała podtrzymywać bloga przy życiu! 

Dziś pora na podsumowanie tego miesiąca. Zatem zaczynajmy: 

Gosiek
1. Liliana Fabisińska - "Śnieżynki" - 375 stron
2. Arleta Tylewicz - "Szczęście do poprawki" - 408 stron
3. Sylwia Trojanowska - "Szkoła latania" - 278 stron
4. Rainbow Rowell - "Fangirl" - 380 stron
5. Magdalena Witkiewicz - "Po prostu bądź"  - 336 stron 

Ilość przeczytanych stron: 1777

Jak na brak czasu, jestem zadowolona ze swojego wyniku. W kolejnych miesiącach już tak dobrze nie będzie, jestem tego pewna. Rozpoczęły się studia (zaoczne), a dodatkowo w tygodniu praca, więc na czytanie czasu zaczyna powoli brakować, jednak nie poddam się! Na pewno znajdę choć chwilkę czasu na jakąś lekturę. 

Ann:
1. J. K. Rowling - Harry Potter i Insygnia Śmierci - 782 strony
2. Maurice Druon - Królowie przeklęci - 720 stron
3. Darynda Jones - Drugi grób po prawej - 388 stron
4. John Green - Papierowe miasta - 400 stron

Ilość przeczytanych stron: 2290

Czytelniczo mój wynik prezentuje się całkiem nieźle. Niestety w tym miesiącu nie miałam za dużo czasu na anime i zupełnie je zaniedbałam. :( Właśnie wyjechałam na studia i trochę się martwię, że nie poświęcę blogowi wystarczającej ilości uwagi. Trzymajcie kciuki, abym szybko wszystko ogarnęła i w żadnym razie nie zaniedbała Was oraz Blasku! :)