niedziela, 18 października 2015

K.L.U.C.Z Book Tag.

Witajcie kochani!
Tak jak Wam wspominałam, ostatnio bardzo lubię czytać i sama wykonywać różne Tagi książkowe. Ten szczególnie przypadł mi do gustu, gdyż w podobną zabawę bawiłam się z koleżankami w podstawówce i gimnazjum. Teraz jedynie przełożę to na książkowe realia. Kto nie wie o co chodzi, zapraszam na bloga, w którym wszystko jest wytłumaczone krok po kroku: tutaj.

Zatem zaczynajmy! 

Pola całuje Łukasza!
Gdyby nie to, że uwielbiam parę, jaką stanowią Kamila i Łukasz, bez wahania ucieszyłabym się na wieść o tym, że coś może łączyć Łukasza i Polę. Wydaje mi się, że naprawdę bardzo by do siebie pasowali, więc...na całowanie wyrażam zgodę! Nawet bardzo by mnie to cieszyło, a z drugiej strony...biedna Kamila...Zdecydowanie TAK

Ally zdradza Gavina
Ally - osoba, która nigdy nie wie czego chce, jest totalnie niezdecydowana. Dlatego nie dziwi mnie fakt, że mogłaby zdradzić Gavina. Tylko...on jest takim świetnym facetem. Nawet nie wiecie jak bardzo by mi było go żal. Jestem zakochana w Gavinie, więc bardzo mi się to nie podoba! Oj bardzo. Gdybym tylko spotkała tą Ally. Na nic by się zdały jej tłumaczenia. TAK, to jest możliwe.

Gabriela lubi Maxa 
Gabriela to moja ulubiona siostra Skotnicka, a Max? Mam do niego mieszane uczucia po zakończeniu "Szkoły latania". Dlatego też sama nie wiem co myśleć o tej relacji. No ale ja też go lubiłam przez dłuższy czas, więc...może go lubić :)

Emma uwielbia Ridge'a 
Oboje są specyficzni. Ona z problemami rodzinnymi, ofiara przemocy fizycznej i psychicznej. On niewidomy. Jednak wcale się nie dziwię, że Emma uwielbia Ridge'a, bo jest on naprawdę rewelacyjny. Wrażliwy, kochany, służący dobrą radą, pomocny. Idealny przyjaciel, bo nic więcej sobie nie wyobrażam, że mogłoby z tego być. Emma jest zbyt niestabilna emocjonalnie dla niego. Kolejny raz NIE

Ronnie kocha Aleksandra 
Bardzo lubię zarówno Ronnie jak i Aleksandra (no, jego trochę bardziej) ale według mnie nie stworzyliby dobrej pary. Za bardzo się od siebie różnią. Wydaje mi się, że Karina zdecydowanie bardziej pasuje do Aleksandra, a Ronnie do Willa i tak już powinno zostać. Tym razem jestem na NIE.

Jak Wam się podoba moje zestawienie? Jestem ciekawa Waszego, więc zapraszam Was wszystkich do wykonania tego tagu!