poniedziałek, 7 września 2015

Garść informacji.

Witajcie!
Dawno na blogu nie było takiej ogólnej notki, w której opowiedziałabym Wam co się dzieje na blogu, jakieś wiadomości poza recenzjami, tak zwane "od kuchni". Dziś chciałabym to nadrobić. 
Jako pierwsza informacja - jak może niektórzy zauważyli, od jakiegoś czasu nie pojawiają się recenzje Fosiek. Spowodowane jest to tym, że Gosia wyjechała za granicę do pracy i nie ma tam na tyle dobrego Internetu (i czasu), aby pisać dla Was, jednak na pewno jak już wróci, z nową siłą i pomysłami zabierze się za bloga! Mamy taką nadzieję przynajmniej :)

Po drugie - od wczoraj na blogu widnieje gadżet Top Komentatorów, który dla siebie nazwałam NAJAKTYWNIEJSI. Postanowiłam również na koniec każdego miesiąca nagrodzić trzy najbardziej aktywne osoby. Będą to prezenty książkowe, gadżety książkowe, zakładki i inne drobiazgi. Listę książek do wyboru otrzymają zwycięzcy po ogłoszeniu "wyników". "Konkurs" ten zapowiedziałam już wczoraj na Facebooku i wiem, że podoba Wam się ten pomysł, więc mam nadzieję, że będziecie aktywni. 
Pod słowami aktywność mam na myśli komentowanie notek, branie udziału w dyskusjach, udostępnianie notek w swoich profilach społecznościowych itp. Chciałabym również dodać, że pod uwagę będą brane jedynie WARTOŚCIOWE komentarze, które coś wnoszą w notkę. Ignorowane natomiast będą wszystkie komentarze typu: super, świetnie, to nie dla mnie, przeczytam, w moim guście, fajna recenzja itp. Chyba rozumiecie o co mi chodzi? 
Na zdjęciu lista najaktywniejszych zaraz po dodaniu gadżetu na bloga, przed ogłoszeniem konkursu.  


Po trzecie - blogowy profil na Facebooku (nie mylić z fanpage). Tak jest. Zaktualizowałam swój blogowy profil na Facebooku. Możecie mnie zapraszać, pisać do mnie, możemy się wymieniać zdaniami na temat książek itp. Dzięki temu poznałam naprawdę wiele wspaniałych osób i dołączyłam do rewelacyjnej grupy, w której atmosfera jest niesamowita. Na tablicy również umieszczam wszelakie aktualności z mojego (głównie) czytelniczego życia. Jeśli chcesz się coś więcej o mnie dowiedzieć - zapraszam na Facebooka

PS. Na tym blogowym Facebooku spędzam zdecydowanie więcej czasu niż na prywatnym. Jeszcze raz zapraszam, poznajmy się! 


 

Po czwarte - Instagram! Na Instagramie jestem już od dawna, jednak w ostatnich dniach, a raczej tygodniach pojawiam się tam coraz częściej. Biorę udział w różnych tagach, dodaję zdjęcia, serduszkuję i komentuję zdjęcia innych. Mam kontakt z czytelnikami - po prostu! I bardzo się z tego cieszę i liczę, że będzie Was jeszcze więcej!

To właśnie na instagramie jako pierwsze (na równi ze snapchatem) pojawiają się zdjęcia paczek, jakie do mnie przyszły, zdjęcia książek, które aktualnie czytam i inne. Jeśli chcecie być ze mną na bieżąco, obserwujcie, będę bardzo wdzięczna!  
I po piąte - i ostatnie - SNAPCHAT. Tej aplikacji używam od niedawna, ale naprawdę bardzo sobie chwalę. Uwielbiam dzielić się z innymi tym, co aktualnie robię. I nie są to tylko książkowe snapy. Bardzo również lubię oglądać snapy innych, pisać na chacie z blogerkami, to naprawdę rewelacyjna sprawa. 

To właśnie na snapchacie o wszystkim dowiadujecie się jako pierwsi. Bo tam wszystko od razu ląduje. Otrzymam paczkę?  Włączam snapchata, robię zdjęcie i dodaję. Jest ktoś jeszcze, kto mnie nie dodał? Zatem...zapraszam! Jeśli macie snapchata, podajcie mi swoją nazwę w komentarzu, a na pewno Was dodam i będę oglądała Wasze snapy!
To już chyba wszystkie informacje, jakie chciałabym Wam przekazać w tej notce. Przypominam jeszcze wszystkim o konkursie, który jest tutaj: klik, w którym do wygrania jest debiutancka powieść Dominiki Smoleń - "Cena naszych pragnień". Zachęcam do wzięcia udziału! 

Pozdrawiam, 
Gosiek