poniedziałek, 28 września 2015

BOOK TOUR: "Szkoła latania"

Witajcie kochani!
Nawet nie wiecie, jak bardzo mnie cieszy Wasza aktywność na blogu. Ja zdaję sobie sprawę, że jest to głównie spowodowane obiecanymi nagrodami dla najaktywniejszych, ale mimo wszystko mam nadzieję, że ktoś jest tutaj dla rozrywki, nie tylko dla nagród. 

Tak jak wczoraj w recenzji wspominałam, razem z autorką "Szkoły latania" przygotowałyśmy dla Was niespodziankę. A będzie to Book Tour. 
Jeden już organizowałam, już się kończy, niedługo do mnie wróci. Tym razem mam Wam do zaproponowania coś troszkę innego. Book Tour podobnie jak z książką "Co jeśli..." będzie krążył po blogosferze, ale...na troszkę innych zasadach. 

Po pierwsze -  poszukuję dziesięciu chętnych blogów z aktywnymi blogami, które wyrażą chęć wzięcia udziału w komentarzu uzasadniając swój wybór. Po prostu musicie napisać, dlaczego to Wy chcielibyście dostać tę książkę w ramach Book Touru, a ja wybiorę dziesięć i zrobię kolejkę. Każda osoba, która będzie mieć książkę dostaje adres kolejnej, której musi wysłać. I tak dalej i tak dalej.

Po drugie - na przeczytanie książki macie tydzień, potem od razu należy odesłać ją kolejnemu blogerowi, opublikować na blogu recenzję (napisać w niej, że to Blask Książek organizuje ten book tour) i zrobić zdjęcie książki z naszymi wizytówkami oraz zdjęcie pierwszej strony z adresami blogów. Potem cała galeria będzie dostępna na naszym fanpejdżu. 

Po trzecie - to jest dość specyficzna forma book touru. To ma być niespodzianka dla autorki, pamiątka na lata itd., dlatego proszę Was, abyście na marginesach pisali o Waszych emocjach towarzyszących czytaniu, podkreślali ulubione fragmenty, zaznaczali je zakładkami indeksującymi, pisemnie wzdychali, śmiali się, płakali. Dajcie znać, że byliście, czytaliście i jak Wam się podobała. Po prostu wyraźcie emocje i podpiszcie się nickiem, aby autorka wiedziała jak zadziałała na Was ta książka! To będzie naprawdę rewelacyjna pamiątka dla niej. Oczywiście na końcu egzemplarz powędruje do Sylwii. 

Po czwarte - z osób biorących udział w tych Book Tourze zostanie wylosowana jedna osoba, która "wygra" drugą część powieści pt. "Blisko chmur", która będzie wydana na początku 2016r. 

Mam nadzieję, że zasady są jasne, jeśli nie, piszcie w komentarzach. Będzie nam bardzo miło, jeśli udostępnicie baner na Facebooku lub na Waszych blogach. Na zgłoszenia czekam do 4 października do godziny 15:00. W poniedziałek zostanie opublikowana lista osób, które wezmą udział w Book Tourze.