Szukaj na tym blogu

06 sierpnia 2015

Perełki Blasku #3
Dziś kolejna, trzecia odsłona perełek. Czytajcie i korzystajcie!

 •  Oto dowód na to, że nawet wielcy pisarze uważają, że mają powód do wstydu
 •  Noc poślubna to bardzo intymna chwila. Jednak za czasów monarchii wyglądało to trochę inaczej
 •  Książka zamiast kwiatów? Jestem na tak
Podzielcie się swoimi opiniami o nowych perełkach!

3 komentarze:

 1. Ciekawe linki. Z chęcią poczytam :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Dokopałam się do tego postu przeglądając działy na blogu :)
  Co do toksycznych związków - żyłam w takim. W dodatku prawie wszyscy naokoło uważali nas za idealną parę i moje skargi traktowali z lekceważeniem. Wyobraźcie sobie, że chłopak robi Wam awanturę dzień po śmierci ukochanej babci, bo kumpel wpadł zobaczyć czy wszystko z Tobą w porządku, a Ty zgodziłaś się pogadać, mimo, że Twój facet musiał iść. I słyszysz opinię, że miał święta rację. A Ty się czujesz jak ostatni śmieć i nie możesz sobie z tym wszystkim poradzić. A jak w końcu zdecydowałaś się to przerwać, zapadając się w środku, dostajesz wiązankami pretensji, które przerywają się dopiero wtedy, kiedy były już chłopak doprowadza Cię do płaczu. I w domu dostajesz awanturą od mamy typu jak mogłaś, nienawiścią od przyjaciół - bo jak mogłaś tak go skrzywdzić. Na szczęście rozumiało mnie kilka osób w tym tata, ponieważ okazało się, że przeżył podobną historię. Mama też po pewnym czasie zrozumiała. Dowiedziałam się komu zależy na mnie, a komu na jego wyobrażeniach o mnie. Bolało, ale oczyściło mi życie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny post. Oprócz Michała Pasterskiego polecam lekturę Bartka Popiela. To mój ulubiony mówca od pozytywnego myślenia. :))

  OdpowiedzUsuń

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY