Szukaj na tym blogu

12 sierpnia 2015

Erica James - "Plan na szczęście"Elen Jacobs po rozwodzie z Rogerem stara się uporządkować swoje życie. Jej sytuacja finansowa pozostawia wiele do życzenia. Ponadto na swojej drodze spotyka młodą, ciężarną dziewczynę, która uciekła z domu, nie radząc sobie z problemami. Jest jednak Hermione, niezastąpiona przyjaciółka, która zawsze stara się wesprzeć kobietę w potrzebie. Obie postanawiają pomóc Jo-Jo i doradzić jej jak powinna postąpić, by nie żałować swoich wyborów. 

Elen ma również przebiegły plan, by zapewnić sobie życie bez trosk i zmartwień. Planuje poślubić bogatego adwokata, Duncana. Życie jednak wszystko weryfikuje, gdy w grę wchodzi prawdziwa miłość. Kiedy Matthew pojawia się na horyzoncie, nie może obejść się bez sytuacji, w której uczucia biorą górę. Jak zachowa się rozwódka, która w swoim życiu szuka bezpieczeństwa i stabilizacji?

Bardzo dobra książka, która ukazuje różne oblicza zarówno kobiet jak i mężczyzn. Pokazuje, jak zachowujemy się w danej sytuacji. Na mnie ta książka wywarła ogromne wrażenie, były momenty, kiedy śmiałam się do łez, były też takie, kiedy łzy napływały do oczu przez wzruszenie. Ta książka na długo zapadnie mi w pamięci. 

Bez wahania mogę ją polecić każdemu, kto oprócz tego, że szuka książki która go wciągnie, szuka również historii, która być może zawiera fragment jego życia. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem twórczości autorki i bardzo chciałabym sięgnąć po kolejne jej książki, mam nadzieję, że mi się to uda. 

Za możliwość przeczytania książki, dziękuję:
Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo jaguar

5 komentarzy:

 1. Jeszcze nie czytałam, ale będę mieć na uwadze ten tytuł, skoro warto przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapowiada się interesująco :)
  http://gabrysiekrecenzuje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. ooo o niej zapomniałam!
  Już wiem co zamówię :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Krótko, zwięźle i ogromnie zachęcająco. :)) To lekturka dla mnie. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatnie dwa zdania bardzo zachęcające! Skąd wziąć czas na przeczytanie tylu super książek?

  OdpowiedzUsuń

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY