czwartek, 11 czerwca 2015

ZAPOWIEDŹ: Krystyna Mirek - "Francuska opowieść"

 Witajcie kochani!
Dziś przychodzę do Was z zapowiedzią książki, która swoją premierę będzie miała 17 czerwca, a jest to Francuska opowieść Krystyny Mirek. Bardzo, bardzo lubię twórczość tej autorki, dlatego nie mogłam się doczekać kolejnej książki napisanej przez panią Krysię. O czym jest Francuska opowieść? 

Południowa Francja. Kraina słońca, wina, miłości i marzeń. Czwórka znajomych wyrusza na wakacyjną wyprawę, żeby połączyć zawodowe cele z prywatnymi marzeniami. W pięknej starej winnicy, w cieniu wiekowego zamku ich losy gwałtownie się splotą.
Beata właśnie się zaręczyła, ale wątpliwości jej nie opuszczają. Decyzja jest pilna, a tymczasem pytania się mnożą. Aleks, mężczyzna z przeszłością uporczywie patrzy przed siebie i próbuje zbudować nowe życie. Ale stare winy nie pozwalają o sobie zapomnieć. List z Polski znów zburzy jego kruchy spokój. Oliwia, energiczna kobieta sukcesu, zawsze dostaje to, czego chce. Z wyjątkiem jednego. Czy odważy się podjąć niezwykłą decyzję? Hrabia, właściciel zamku i winnicy. Wydaje się, że ma wszystko. Jaką tajemnicę skrywa? Dlaczego zamyka się w pustym zamczysku i chroni go jak warowni?
Czasem trzeba się odważyć i po prostu zrobić, to co jest właściwe. Można wtedy wygrać życie.Ja już miałam okazję przeczytać ją, przedpremierowo i muszę Wam ją polecić, naprawdę jest to świetna książka! Co więcej? Zajrzyjcie do mojej recenzji.

2 komentarze:

  1. Czekam zatem na premierę, książkę bardzo chętnie przeczytam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie czytałam jeszcze żadnej książki Autorki, ale mam na to wielką ochotę!

    OdpowiedzUsuń