Szukaj na tym blogu

11 czerwca 2015

ZAPOWIEDŹ: Krystyna Mirek - "Francuska opowieść"

 Witajcie kochani!
Dziś przychodzę do Was z zapowiedzią książki, która swoją premierę będzie miała 17 czerwca, a jest to Francuska opowieść Krystyny Mirek. Bardzo, bardzo lubię twórczość tej autorki, dlatego nie mogłam się doczekać kolejnej książki napisanej przez panią Krysię. O czym jest Francuska opowieść? 

Południowa Francja. Kraina słońca, wina, miłości i marzeń. Czwórka znajomych wyrusza na wakacyjną wyprawę, żeby połączyć zawodowe cele z prywatnymi marzeniami. W pięknej starej winnicy, w cieniu wiekowego zamku ich losy gwałtownie się splotą.
Beata właśnie się zaręczyła, ale wątpliwości jej nie opuszczają. Decyzja jest pilna, a tymczasem pytania się mnożą. Aleks, mężczyzna z przeszłością uporczywie patrzy przed siebie i próbuje zbudować nowe życie. Ale stare winy nie pozwalają o sobie zapomnieć. List z Polski znów zburzy jego kruchy spokój. Oliwia, energiczna kobieta sukcesu, zawsze dostaje to, czego chce. Z wyjątkiem jednego. Czy odważy się podjąć niezwykłą decyzję? Hrabia, właściciel zamku i winnicy. Wydaje się, że ma wszystko. Jaką tajemnicę skrywa? Dlaczego zamyka się w pustym zamczysku i chroni go jak warowni?
Czasem trzeba się odważyć i po prostu zrobić, to co jest właściwe. Można wtedy wygrać życie.Ja już miałam okazję przeczytać ją, przedpremierowo i muszę Wam ją polecić, naprawdę jest to świetna książka! Co więcej? Zajrzyjcie do mojej recenzji.

2 komentarze:

  1. Czekam zatem na premierę, książkę bardzo chętnie przeczytam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie czytałam jeszcze żadnej książki Autorki, ale mam na to wielką ochotę!

    OdpowiedzUsuń

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY