niedziela, 21 czerwca 2015

BOOK TOUR: "Co jeśli..."

Cześć!
Dzisiaj mam dla Was coś wyjątkowego, niepowtarzalnego, pierwszy raz na Blasku Książek mamy do czynienie z taką NIESPODZIANKĄ. Otóż, jak już zdążyłam się pochwalić na Facebooku, jesteśmy patronem medialnym najnowszej książki Rebeccy Donovan "Co jeśli...". W ramach promocji tej oto powieści wpadłam na pomysł zorganizowania BOOK TOUR'u, który jest ciekawą formą promocji. Został on przeniesiony do nas oczywiście z Zachodu, ale pomysł jest naprawdę świetny. Ale o co tak naprawdę w tym chodzi? 

Wybieram jedną osobę, której wysyłam książkę. (Osoby te mogły się zgłaszać w specjalnym poście na naszym Facebooku). Osoba ta ma tydzień na przeczytanie jej, zrecenzowanie na blogu, zrobienie zdjęcia książce, wpisania się na pierwszą stronę książki i na odesłanie kolejnej osobie, którą sama wybierze. Oczywiście w poście z recenzją należy napisać, że BOOK TOUR został rozpoczęty przez nas (Blask Książek). U każdej osoby książka może być nie więcej, niż tydzień czasu. BOOK TOUR będzie trwał przez całe wakacje. 31 sierpnia powinien wrócić DO MNIE z Waszymi podpisami na pierwszej stronie. 


Wraz z książką przyjdą do Was nasze wizytówki widoczne na zdjęciu powyżej. Będzie mi bardzo miło, jeśli i one znajdą się na Waszym zdjęciu książki z BOOK TOUR'u. Linki z recenzjami w ramach tej akcji możecie zostawiać w komentarzu pod tą notką! :)

Mam nadzieję, że będziecie się świetnie bawić! Miłego czytania i mam nadzieję, że książka wróci do mnie w nienagannym stanie!