Szukaj na tym blogu

21 czerwca 2015

BOOK TOUR: "Co jeśli..."

Cześć!
Dzisiaj mam dla Was coś wyjątkowego, niepowtarzalnego, pierwszy raz na Blasku Książek mamy do czynienie z taką NIESPODZIANKĄ. Otóż, jak już zdążyłam się pochwalić na Facebooku, jesteśmy patronem medialnym najnowszej książki Rebeccy Donovan "Co jeśli...". W ramach promocji tej oto powieści wpadłam na pomysł zorganizowania BOOK TOUR'u, który jest ciekawą formą promocji. Został on przeniesiony do nas oczywiście z Zachodu, ale pomysł jest naprawdę świetny. Ale o co tak naprawdę w tym chodzi? 

Wybieram jedną osobę, której wysyłam książkę. (Osoby te mogły się zgłaszać w specjalnym poście na naszym Facebooku). Osoba ta ma tydzień na przeczytanie jej, zrecenzowanie na blogu, zrobienie zdjęcia książce, wpisania się na pierwszą stronę książki i na odesłanie kolejnej osobie, którą sama wybierze. Oczywiście w poście z recenzją należy napisać, że BOOK TOUR został rozpoczęty przez nas (Blask Książek). U każdej osoby książka może być nie więcej, niż tydzień czasu. BOOK TOUR będzie trwał przez całe wakacje. 31 sierpnia powinien wrócić DO MNIE z Waszymi podpisami na pierwszej stronie. 


Wraz z książką przyjdą do Was nasze wizytówki widoczne na zdjęciu powyżej. Będzie mi bardzo miło, jeśli i one znajdą się na Waszym zdjęciu książki z BOOK TOUR'u. Linki z recenzjami w ramach tej akcji możecie zostawiać w komentarzu pod tą notką! :)

Mam nadzieję, że będziecie się świetnie bawić! Miłego czytania i mam nadzieję, że książka wróci do mnie w nienagannym stanie!

9 komentarzy:

 1. Ciekawy pomysł ;)
  http://gabrysiekrecenzuje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniała akcja, naprawdę bardzo doceniam takie inicjatywy :)
  http://przygody-mileny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. To naprawdę świetna akcja, mam nadzieję, że książka trafi i do mnie, bo bardzo chciałabym ją przeczytać ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. oooo, szkoda ze nie slyszalam o tej akcji, chetnie wzielabym udział, swietny poomysl!

  OdpowiedzUsuń
 5. książka u mnie, czytam szybciutko i odsyłam ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Chętnie przeczytam w ramach te akcji:) Uwielbiam book tour:)

  OdpowiedzUsuń
 7. czy jest jest jeszcze możliwość dopisania do akcji? Jeśli tak to jestem chętna

  OdpowiedzUsuń

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY